EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Genji Monogatari Sennenki (2009) JPN.720p.x264.AAC-Anfo Event / softsub PL

Dodał: harry-potter7 5 Maj 2013 23:55


Genji Monogatari Sennenki (2009) JPN.720p.x264.AAC-Anfo Event / softsub PL

Genji Monogatari Sennenki (2009) JPN.720p.x264.AAC-Anfo Event / softsub PL

Genji Monogatari Sennenki (2009) JPN.720p.x264.AAC-Anfo Event / softsub PL
Tytuł: Genji Monogatari Sennenki
Tytuł alternatywny: Tale of Genji
Rok produkcji: 2009
Rodzaj produkcji: seria TV
Liczba odcinków: 11?24 min
Gatunki: Dramat, Romans
Język: Japo?ski
Typ: softsub PL
Format: .mkv
Rozdzielczość: 1280x720
Tłumaczenie: Anfo Event 3,5

TWÓRCY:

Studio: Tezuka Production, TMS Entertainment
Autor: Shikibu Murasaki
Projekt: Akio Sugino
Reżyser: Osamu Dezaki
Scenariusz: Tomoko Konparu
Muzyka: S.E.N.S. Project

OPIS:
"Japonia, epoka Heian. Kiritsubo­‑Koi, ukochana żona cesarza, rodzi mu pięknego syna. Sama jednak w krótkim czasie po porodzie umiera. Synek, jako owoc miłości władcy i Kiritsubo, staje się ukochanym dzieckiem cesarza i jest wychowywany pod jego okiem. Chłopcu nie jest jednak przeznaczone zostać następcą tronu – ma starsze rodze?stwo, w tym brata, urodzonego z pierwszej żony ojca, dodatkowo o wyższej randze. Żyje więc beztrosko w pałacu oglądając kwiaty wiśni i biegając po ogrodzie. Pewnego dnia spotyka piękną księżniczkę Fujitsubo i zauroczony jej urodą momentalnie się w niej zakochuje. Co jakiś czas widuje ją przechadzającą się na dworze ze swoimi służkami i marzy o tym, by ją bliżej poznać. Chłopiec przeżywa szok, gdy ojciec decyduje się przedstawić mu swoją nową narzeczoną. Oczywiście nową małżonką cesarza ma zostać jego ukochana. W krótkim czasie zostaje ona jego macochą, choć z racji bardzo młodego wieku sprawia bardziej wrażenie starszej siostry. Przez kilka lat spędzają wspólnie czas na zabawach i rozmowach, niesamowicie się do siebie zbliżając. Problem powstaje dopiero wtedy, gdy Genji postanawia przestać udawać i okazuje prawdziwe uczucia swojej macosze, całując ją. Akt ten nie zostaje obojętnie przyjęty przez Fuji, która wraz z dwunastymi urodzinami księcia (moment przejścia w dorosłość) postanawia zerwać z nim kontakt. Od tej pory Genji mieszka i dorasta sam, a jego starania o spotkanie z księżniczką ko?czą się fiaskiem.

Tak właśnie zaczyna się Genji Monogatari Sennenki, opowieść o samotnym mężczyźnie, który przez nieszczęśliwą miłość topi smutki w niezliczonych romansach na cesarskim dworze, szukając „tej jedynej”, dzięki której zapomni o Fujitsubo. Dzięki swojej popularności wśród płci przeciwnej nawiązanie nowych romansów nie sprawia mu większego problemu, choć fascynacje Genjiego są zazwyczaj krótkie i przelotne. Bez znajomości wydarze? z młodości księcia życie, które prowadzi, nie prezentuje się ani samotnie, ani tragicznie. Ma piękną żonę, Aoi, z której bratem się koleguje, służbę, wpatrzone w niego jak w obrazek kobiety i dużo swobody jak na cesarskiego syna. Dopiero kiedy poznamy go bliżej, zauważymy, że pozornie sielankowe życie księcia jest tak naprawdę monotonne, nudne i puste. Jego urocza małżonka nie chce się z nim widywać, gdyż nie jest następcą tronu, wśród służby próżno szukać prawdziwych przyjaciół, a romanse z licznymi kochankami wiążą się z wiecznym uczuciem niespełnienia. Czy tak ma wyglądać książęce życie?[...]"

autor recenzji: yuzuyu

Dane Techniczne:Genji Monogatari Sennenki (2009) JPN.720p.x264.AAC-Anfo Event / softsub PL
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!


Tłumaczenie: Anfo Event 3,5 (Senjou Anime Subs (SAS), Sró-chan, Kuzyni, Is&Iss, ASG-Across, Subs Ryougun Setsuzoku (SRS), Delete Before Watching (DBW), Is&Iss-Mró-chan, Lolipop)

Życzę udanego seansu wink

Zobacz inne moje newsy na EXSite.pl

Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.