EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Drugi cel - Frost Mark

Dodał: bodzio9 30 Kwiecień 2013 11:38
Drugi cel - Frost Mark

Drugi cel - Frost Mark


format:pdf
wersja językowa:pl

Zima 1944. Po raz pierwszy od wybuchu drugiej wojny światowej na niebie Europy Zachodniej pojawia się promyk światła, gdyż alianci docierają do granic Niemiec i zwycięstwo wydaje się w zasięgu ręki.

Podczas ostatniej rozpaczliwej ofensywy, przeprowadzonej z myślą o powstrzymaniu Amerykanów, Hitler wysyła oddział mówiących po angielsku komandosów na tajną misję, która może zmienić bieg historii. W chaosie dramatycznych wydarze? podczas ofensywy w Ardenach wszyscy komandosi giną… z wyjątkiem dwóch, których nigdy nie odnaleziono. Tu ko?czy się przekaz historyczny.

Frost podejmuje wątek tam, gdzie brakuje faktów, i snuje zapierającą dech w piersiach opowieść o losach dwóch ostatnich komandosów: urodzonego w Brooklynie syna niemieckich rodziców, prześladowanego przez swoje ameryka?skie dziedzictwo, i charyzmatycznego socjopaty z szeregów SS. Ich śladem podąża doświadczony detektyw z nowojorskiego wydziału zabójstw, który staje niebawem przed niemożliwym do rozstrzygnięcia wyborem, od którego zależy wynik całej wojny.

Lojalność i zdrada, tożsamość i honor, szale?stwo i ocalenie – wszystko to zostaje wystawione na próbę i doprowadzone do niewyobrażalnych granic, czyniąc z "Drugiego celu" niezapomnianą lekturę od pierwszej do ostatniej strony.


Drugi cel - Frost MarkUwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!


Zobacz inne moje newsy na EXSite.pl

Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.