EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Sieci komputerowe dla każdego

Dodał: Heniu10 8 Listopad 2011 21:12


Sieci komputerowe dla każdego

Sieci komputerowe dla każdego


Ilość stron: 484
Rozmiar: 18 MB
Język: Polski
Jakość: Bardzo Dobra


Książka została napisana, by zaprezentować trendy i rozwiązania dotyczące budowy i rozbudowy sieci komputerowych. Prezentowane w niej technologie -- opisane przystępnym, zrozumiałym językiem -- miast opisywać wszystko zostały tak dobrane, by zaprezentować jak najwięcej praktycznych instrukcji wiodących średnio zaawansowanego czytelnika, krok po kroku, w kierunku pomyślnego wykorzystania najbardziej użytecznych funkcji.
Książka jest idealnym narzędziem dla każdego, kto chce zbudować sieć komputerową w domu lub w pracy. Czego można się z niej dowiedzieć?

Zgodnie z tytułem książki, Autor stara się zawrzeć praktyczne informacje o sieciach komputerowych a także o Internecie, intranecie, połączeniach sieciowych i bezpiecze?stwie w Sieci.

Interesuje Cię kwestia odpowiedzialności za firmowy dostęp do Internetu -- koniecznie przeczytaj poświęcony temu zagadnieniu rozdział.
Kłopoty z drukowaniem w sieci mogą być przyczyną zwolnienia z pracy! -- jeśli chcesz zostać pełnoetatowym administratorem, zapamiętaj tę starą prawdę.
Instalowanie kart sieciowych jest prostą pracą, ale dobrze jest znać trochę sztuczek.
Sieć jest tak dobra, jak jej okablowanie. Wiele praktycznych wskazówek dotyczących instalacji okablowania znajdziesz w jednym z kolejnych rozdziałów książki.

Polecam !


Sieci komputerowe dla każdego
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.