EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Sherrilyn Kenyon - Devil May Cry

Dodał: misio1121 20 Listopad 2011 19:59


Sherrilyn Kenyon - Devil May Cry

Sherrilyn Kenyon - Devil May Cry

Sherrilyn Kenyon - Devil May Cry
Format: PDF
Waga: 1,7 MB
Starożytny sumeryjski bóg Sin był jednym z najpotężniejszych w swoim panteonie... aż do momentu, w którym Artemida podstępnie ukradła mu boskie moce i porzuciła go na pewną śmierć.
Przez tysiąclecia ten były bóg chodził po świecie jako Mroczny Łowca i marzył tylko o odzyskaniu swojej mocy oraz szukał możliwości do zemszczenia się na bogini. Gdyby tylko życie było takie proste...
Niestety Sin ma teraz większe problemy, tak jak w tym przypadku demony do usmażenia. śmiertelnie groźne Gallu, które jego panteon pochował na pustyni, teraz wydostają się i są głodne ludzkiego mięsa. Ich jedynym celem jest zagłada ludzkości i zabicie każdego, kto stanie im na drodze. Na szczęście Sin jest jedynym, który potrafi je powstrzymać, a to nastąpi tylko wtedy, jeśli nie zginie z rąk ścigającej go kobiety.
Całego jego zaufanie umarło w nim w momencie, gdy Artemida oszukała go, teraz musi zaufać kobiecie albo zobaczy zagładę świata i to na biblijną skalę.
Wrogowie zawsze dobierają się w dziwne pary, a są one jeszcze dziwniejsze, gdy los świata wisi na włosku. Teraz mężczyzna, który w swoim życiu zaznał tylko zdrady musi zaufać jednej osobie, która chce pomóc mu polować na demony. Artemida może ukradła mu moc, ale ta teraz skradła mu serce. Pytanie tylko czy będzie potrafiła wybrać między nim, a osobami, którzy chcą go zabić?Sherrilyn Kenyon - Devil May Cry
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!
Zobacz inne moje newsy na EXSite.pl

Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.