EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

MS SQL Server 2000 dla każdego [.DOC][PL]

Dodał: Heniu10 6 Marzec 2013 23:19


MS SQL Server 2000 dla każdego

MS SQL Server 2000 dla każdego [.DOC][PL]


Ilosc stron: 712
Autor: Richard Waymire, Rick Sawtell
Jezyk: Polski
Rozmiar: 5 MB
Jakosc: Dobra


Poznawanie technik i pojęć z naszą książką sprawi, że błyskawicznie staniesz się ekspertem w wykorzystaniu Microsoft SQL Server 2000. A zatem -- wykorzystaj swoją wiedzę w praktyce! W książce tej znajdziesz, co konieczne do skonfigurowania i efektywnej pracy z Microsoft SQL Serverem 2000. Podręcznik zawiera wszelkie potrzebne informacje, poczynając od podstawowych, a ko?cząc na bardzo zaawansowanych; spróbuj zatem opanować podstawy działania platformy Microsoft SQL Server 2000 oraz poznaj jego wszystkie, najważniejsze możliwości. Przeanalizuj praktyczne przykłady, dzięki którym nauczysz się efektywnie korzystać z najnowszych narzędzi Microsoft SQL Servera 2000. Zapoznaj się z poradami ekspertów w dziedzinie wdrażania SQL Server 2000 w środowiskach korporacyjnych.
Książka została napisana w taki sposób, by sprostać oczekiwaniom większości czytelników pragnących szybko i efektywnie poznać SQL Server 2000. Możesz po kolei czytać rozdziały oraz analizować podane w nich, szczegółowo wyjaśnione przykłady, możesz także wybrać tylko te rozdziały, które Cię interesują. A zatem:

- Dowiedz się, jak w pełni wykorzystać możliwości nowych narzędzi Microsoft SQL Server 2000 służących do zarządzania danymi.
- Rozszerz swoje umiejętności projektowania baz danych, tworząc tabele, procedury zachowane, widoki oraz inne obiekty baz danych.
- Poznaj język T-SQL, którego elastyczność i łatwość wielokrotnego użycia kodu da Ci możliwości, którymi nie dysponują kreatory oraz graficzne narzędzia projektowania.
- Poznaj i wykorzystaj nowe narzędzia Microsoft SQL Server 2000 - Analysis Services oraz technologie English Query.
- Dowiedz się, jak publikować dane w Internecie przy wykorzystaniu języka XML.MS SQL Server 2000 dla każdego [.DOC][PL]
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.