EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Kontrakty terminowe w praktyce [ebook PL]

Dodał: Megan10 4 Kwiecień 2013 15:23


Kontrakty terminowe w praktyce [ebook PL]

Kontrakty terminowe w praktyce [ebook PL]


Ilosc stron: 149
Autor: Grzegorz Zalewski
Format: .pdf
Jezyk: Polski
Rozmiar: 23 MB
Jakosc: Bardzo dobra


Kontrakty terminowe w praktyce - Grzegorza Zalewskiego to jedyny w Polsce praktyczny i kompletny przewodnik dla naszych inwestorów zainteresowanych rynkiem kontraktów futures. notowanych na giełdzie. W pierwszej części autor przekazuje podstawową wiedzę o rynkach terminowych, zasadach notowa?, uczestnikach rynku oraz występujących na nich specyficznych zjawiskach i zależnościach. Część druga pomyślana została jako praktyczny poradnik dla inwestorów, którzy chcą wykorzystać niewątpliwy potencjał tych rynków, ograniczając do minimum nieodłącznie związane z nimi ryzyko.


Głównym przesłaniem Kontraktów terminowych w praktyce jest teza, że choć spekulacja kontraktami terminowymi uchodzi często za niebezpieczny hazard, można ją uprawiać w sposób przemyślany i rozsądny tak, by prowadziła do długoterminowego i systematycznego wzrostu kapitału. Dlatego w książce wiele miejsca zajmuje omówienie zasad budowania systemów inwestycyjnych, kontroli ryzyka i zarządzania pieniędzmi.

Sukces pierwszego wydania książki Grzegorza Zalewskiego potwierdził rosnące zainteresowanie polskich inwestorów instrumentami pochodnymi na giełdzie. Ponieważ ten stosunkowo młody rynek wciąż się zmienia i rozwija, potrzebna jest aktualna informacja na jego temat i dlatego drugie wydanie Kontraktów terminowych w praktyce zostało znacznie poszerzone. Najcenniejszą nowością jest z pewnością szczegółowe omówienie obowiązującego od niedawna na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowch systemu WARSET oraz jego praktycznych konsekwencji dla inwestorów grających na giełdzie na rynku kontraktów futures. Kontrakty terminowe w praktyce to ksiązka która powinien przeczytac każdy inwestor.


Polecam !
Książka dla każdego inwestora giełdowego i nie tylko.
##DOWNLOAD##
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.