EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Deutsch Perfekt nr 5/2012 (dla EXSite.pl)

Dodał: miaow 18 Czerwiec 2012 13:38


Deutsch Perfekt nr 5/2012 (dla EXSite.pl)

Deutsch Perfekt nr 5/2012 (dla EXSite.pl)

Deutsch Perfekt nr 5/2012 (dla EXSite.pl)
14.7 MB | PDF | RAR | DE | 84 strony

Wydawany w Niemczech miesięcznik dla osób uczących się języka niemieckiego na poziomie wyższym średnim oraz zaawansowanym.

Zakres tekstowy i tematyczny jest bardzo zróżnicowany: Krótkie wiadomości, obszerne reportaże, ciekawe wywiady, kontrowersyjne punkty wiedzenia za i przeciw, nastrojowe informacje krajoznawcze, wartościowe porady i wskazówki dotyczące zawodu i studiów oraz autentyczne zdarzenia z życia codziennego.

Deutsch perfekt zajmuje się wieloma dla obszaru niemieckojęzycznego istotnymi tematami: gospodarka, kariera, polityka, kultura, rozrywka, sport, turystyka oraz „typowa niemiecka“ codzieność. Również tematy z Austrii i Szwajcarii są odpowiednio uwzględnione.

Tak często jak to tylko możliwe wypowiadają się na dany temat znane osobwości i eksperci oraz „normalni“ autentyczni ludzie. Spojrzenie z zewnątrz, z perspektywy obcokrajowca stanowi ważny element w każdym numerze Deutsch perfekt.

Dzięki Deutsch perfekt można lepiej zrozumieć co jest istotne i ważne dla Niemiec, Austrii i Szwajcarii. Zrozumieć o czym dyskutują ludzie i co ich zachwyca. Poznać ich życzenia i troski, ich marzenia i problemy. Można odkryć wiele ciekawych miejsc i regionów Europy środkowej.Deutsch Perfekt nr 5/2012 (dla EXSite.pl)
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!
Zobacz inne moje newsy na EXSite.pl

Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.