EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Deutsch perfekt 10/2012 październik

Dodał: miaow 12 Styczeń 2013 03:47


Deutsch perfekt 10/2012 październik

Deutsch perfekt 10/2012 październik

Deutsch perfekt 10/2012 październik
15 MB | DE | RAR | PDF | 92 strony

Czasopismo do nauki niemieckiego. Zawiera nowoczesne prezentacje, wiele dodatków, ćwicze?, objaśnie?, karty i teksty do słuchania i nauki zespołowej.

Nauka niemieckiego

Deutsch perfekt jest idealną kombinacją dziennikarstwa i skutecznego treningu językowego. Teksty informacyjne i aktualne tematy informują o życiu w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Teksty te są podstawą wyjątkowego serwisu językowego Deutsch perfekt. Ukazujący się co miesiąc magazyn proponuje interesujący i motywujący materiał do skutecznej nauki języka niemieckiego:

Teksty na trzech poziomach językowych

Każdy tekst w Deutsch perfekt uwzględnia odpowiedni poziom językowy. Uczący się ma możliwość wybrania odpowiedniego dla siebie poziomu. Poziomy językowe orientują się według europejskich poziomów osiągnięć językowych zalecanych przez Radę Europy:
A 2 poziom podstawowy
B 1 poziom średnio zaawansowany (przygotowanie do Zertifikat Deutsch)
B 2 poziom ponad średnio zaawansowany i wyżej: teksty dla zaawansowanych.

Objaśnienia słówek

W każdym numerze wyjaśnianych jest ponad 750 słówek, wiele wyraże? i szczególnych aspektów kulturowych (niemiecki-niemiecki). Objaśnienia te odpowiadają określonemu poziomowi językowemu. Uczący się znajdzie je zaraz obok tekstu i nie musi ciągle przewracać kartek, żeby znaleźć objaśnienia słówek. Magazyn uwzględniła też niuanse kulturowo-językowe
charakterystyczne dla danego obszaru niemieckojęzycznego. Informacje dotyczące wymowy i liczby mnogiej są podane.

Ćwiczenia o charakterze poszerzającym

Każdego miesiąca, na dziesięciu stronach proponowane są ćwiczenia i wyjaśnienia poszerzające gramatykę, słownictwo, styl i zwroty idiomatyczne. Często odnoszą się one bezpośrednio do tekstów magazynu. Dialogi, przykłady tekstowe, krzyżówki językowe a także aktualny język mediów i reklamy uzupełniają ofertę Deutsch perfekt.

Karty do kolekcjonowania

Najważniejsze informacje do oderwania i kolekcjonowania: na praktycznych w użyciu kartach znajdują się porady i wskazówki, przykłady do lepszej komunikacji na codzie? i w pracy. Karty mają format długich pocztówek nadających się do łatwego kolekcjonowania.

Słuchanie i czytanie

Jak mówią znani piosenkarze, aktorzy, politycy czy też gwiazdy sportu? Jak mówi Austriak albo mieszkanka Berlina? Znajdujące się w magazynie wywiady do czytania i słuchania trenują rozumienie ze słuchu. Teksty audio możliwe są do odsłuchania w internecie i przez telefon.

Magazyn i strona internetowa

Idealna kombinacja: strona internetowa startuje równolegle z pierwszym numerem magazynu. Można na niej znaleźć jeszcze więcej aktualnych informacji i ćwicze?. Najbardziej atrakcyjny jest Premium-Bereich posiadający wartościowe teksty, szczególnie dla abonentów Deutsch perfekt.Deutsch perfekt 10/2012 październik
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!
Zobacz inne moje newsy na EXSite.pl

Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.