EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Windykatorzy (dla ExSite.pl)

Dodał: miaow 16 Maj 2012 00:14


Windykatorzy (dla ExSite.pl)

Windykatorzy (dla ExSite.pl)

Windykatorzy (dla ExSite.pl)
1.47 MB | PDF | PL | RAR

USA, niedaleka przyszłość. Ludzie coraz rzadziej umierają ze starości, bo na wolnym rynku dostępne są sztuczne, praktycznie niezniszczalne zamienniki wszystkich organów wewnętrznych. Niestety, ich wysoka cena powoduje, że większość potrzebujących nabywa je na kredyt, którego udzielają wyspecjalizowane firmy. Zaniechanie lub opóźnienie spłaty jest równoznaczne z wyrokiem śmierci. Rzesze specjalnie wyszkolonych windykatorów (płatnych morderców) wytropią każdego dłużnika i wtedy nie ma zmiłuj – wytną mu na żywca wszczepione organy, nawet niezbędne do życia. Bezimienny narrator jest windykatorem, i to najlepszym w branży. Pięciokrotnie żonaty, pracuje dla Credit Union, wiedzie mu się doskonale.

I nagle wszystko się wali. Przypadkowe porażenie prądem podczas rutynowej ekstrakcji organów, śmierć kliniczna, wszczepienie sztucznego serca, oczywiście na jego koszt. Po przebudzeniu wraca do zawodu, ale jest coraz gorzej. Ostateczne załamanie przychodzi, gdy dostaje zlecenie na odebranie organu od swej byłej żony, z którą ma syna. Nie jest już w stanie pracować, przestaje spłacać raty kredytu – i niespodziewanie ze ścigającego sam staje się ściganym. Tropi go najlepszy przyjaciel, też zawodowy windykator...Windykatorzy (dla ExSite.pl)
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!
Zobacz inne moje newsy na EXSite.pl

Użytkownik VIP

ShaphUżytkownik

#1 | Dodany: 21 Maj 2012 00:50

Pisze by potwierdzic ksiazke. Sciagnelo sie 1,5 MB ale cala ksiazka ma jakies 380 stron. Malo MB bo nie ma rysunków (to nie komiks).

Dzieki dla autora wstawki :)

Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.