EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Bruce Block - Opowiadanie obrazem (2010) PL PDF

Dodał: GHunter 28 Październik 2012 00:37


Bruce Block - Opowiadanie obrazem (2010) PL PDF

Bruce Block - Opowiadanie obrazem (2010) PL PDF

Bruce Block - Opowiadanie obrazem (2010) PL PDF
Jeśli nie miałeś szansy, by uczestniczyć w legendarnych seminariach Bruce'a Blocka o narracji, potrzebujesz tej książki! Ten bestseller oferuje przejrzyste spojrzenie na związki pomiędzy narracją/scenariuszem i wizualną strukturą filmu, wideo, animacji i gier. Nauczysz się, jak budować obrazy tak dokładnie, jak scenarzysta kreuje opowieść, a kompozytor muzykę. Rozumienie tej struktury pozwoli ci przekazywać nastroje i emocje, a co najważniejsze, odkryjesz decydujący związek między strukturą narracji i obrazu. Setki zamieszczonych w książce kolorowych przykładów określają te zasady jeszcze mocniej, niż tekst. Pomysły zawarte w tej pozycji pomogą scenarzystom, reżyserom, fotografom, animatorom, twórcom gier, scenografom i montażystom, którzy chcą zrozumieć i wykorzystywać strukturę wizualną.

Bruce Block - pracował przy kreowaniu wielu filmów, seriali, reklam i animacji. Jego długometrażowe osiągnięcia to między innymi: Lepiej późno niż później, Czego pragną kobiety, Ulubie?cy Ameryki, Nie wierzcie bliźniaczkom, Ojciec Panny Młodej I & II. Współpracował jako konsultant kreatywny przy Trudnych słówkach, Lepiej być nie może, Stuarcie Malutkim i wielu innych filmach i produkcjach telewizyjnych. Jest profesorem University of Southern California's School of Cinematic Arts i prowadzi zajęcia ze struktury wizualnej w Ameryka?skim Instytucie Filmowym, Studio PIXAR, Walt Disney Feature and Television Animation, Dreamworks Animation, Nickelodeon Animation Studios, Industrial Light & Magic oraz wielu szkołach filmowych w Ameryce i Europie. Block współpracuje również jako konsultant w studiach grafiki, studiach gier i firmach tworzących oprogramowanie, wykorzystujące nowe, interaktywne media.

Format: PDF
Język: PL
Skany: dzyniu88 [thx!]
Bruce Block - Opowiadanie obrazem (2010) PL PDF

1 link - ściągasz - odpalasz - nie ma pitu pitu ;)

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!


Bruce Block - Opowiadanie obrazem (2010) PL PDF

Informacja dla "młodych gniewnych" oraz "starych wkur******":
Jeśli masz płakać, narzekać, że serwer, że wolno [co do tego, patrz wyżej], że wtopione, że pogoda zła, że ci się spóźnia okres - skręć sobie lolka i przesta? spinać.Bruce Block - Opowiadanie obrazem (2010) PL PDF
Użytkownik VIP

GHunter Użytkownik

#1 | Dodany: 28 Październik 2012 00:37

:-)
Użytkownik VIP

-=VoV=-Użytkownik

#2 | Dodany: 28 Październik 2012 00:41

winked
ŻYCIE JEST JAK PSI ZAPRZĘG.JEŚLI NIE JESTEŚ LIDEREM SCENERIA NIGDY SIĘ NIE ZMIENIA.
Użytkownik VIP

OzWVIP Uploader

#3 | Dodany: 28 Październik 2012 00:42

GH się nudzi i tworzy ebooki :D szkoda, że nie ebook od BiDY ;-(
Reuploady? Pomoc z Moimi plikami? Zapraszam na PW. Wszystkie pliki testuję i sprawdzam przed dodaniem. Pozdrawiam OzW. Do usłyszenia.

Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.