EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Paweł Kornew - Przygranicze 1-2

Dodał: miaow 16 Styczeń 2013 22:57


Paweł Kornew - Przygranicze 1-2

Paweł Kornew - Przygranicze 1-2

Paweł Kornew - Przygranicze 1-2
3.08 MB | EPUB | RAR | PL

Przygranicze #1 - Sopel, cz. 1

Przygranicze #1 - Sopel, cz. 2

Przygranicze #2 - śliski, cz. 1

Przygranicze #2 - śliski, cz. 2

Jest to fantastyka w wersji hard dla dorosłych, idealna dla osób oczekujących wciągającej, pełnej akcji fabuły, nieprzeładowanej opisami.

Przygranicze #1 - Sopel, cz. 1

Wyobraźcie sobie, że pewnego razu podczas dłuższego postoju pociągu na stacji kolejowej postanawiacie rozprostować kości i rozejrzeć się po okolicy. Kiedy po chwili wracacie, by kontynuować podróż okazuje się, że pociąg zniknął. Razem z nim zniknęła stacja kolejowa, tory, ludzie... Dookoła panuje sroga zima, leży mnóstwo śniegu, w którym czają się liczne stwory i monstra marzące o tym, by czym prędzej wbić swoje ostre kły w wasze sparaliżowane strachem gardło. Jeśli kiedykolwiek znajdziecie się w takiej sytuacji, oznacza to, ze trafiliście do Przygranicza.

Przygranicze #1 - Sopel, cz. 2

Wpadłeś kiedy w zaspę? Tak kompletnie niespodziewanie. Noga się poślizgnęła, świat wyskoczył w górę, wkoło śnieżna pułapka. Kąsany chłodem i paniką, gorączkowo myślisz jak się przekopać. Wraz z ciepłem i nadzieją uchodzi z Ciebie życie... Tak właśnie wpadasz w świat Przygranicza.

Przygranicze to miejsce, które nie należy już do naszego świata, ale jeszcze nie zostało częścią innego. Tu się nie mieszka. Tu się walczy.

Przygranicze #2 - śliski, cz. 1

Pamiętacie go?
To Sopel, dla przyjaciół - śliski...
Przygranicze to dziwne miejsce, które nie podlega prawom obowiązującym w znanym nam świecie. To kraina, w której prawie zawsze panuje mróz, a zaklęcia bojowe potrafią porazić nie mniej skutecznie niż kule z automatu. Jak dotąd nikomu jeszcze nie udało się stąd wyrwać i wrócić do normalnej rzeczywistości.
Ale dla byłego patrolowego o dziwnym przezwisku śliski ucieczka jest jedynym chyba sposobem, by wyjść żywym ze śmiertelnej gry bez zasad. Wplątał się w nią najzupełniej nieświadomie, kiedy kupił od przygodnego znajomego pewien nóż.

Przygranicze #2 - śliski, cz. 2

śliski ma problem ze światem, a świat ma problem ze śliskim.
Tego już naprawdę za wiele!
Przemie?cy, wampiry, wilkołaki błotne, źli ludzie (czy aby na pewno ludzie?), dziwne zjawiska... Wydaje się, że całe otoczenie sprzysięgło się przeciwko naszemu bohaterowi.
Dlatego zrobi dosłownie wszystko, by uciec z miejsca, gdzie nie może być pewien dnia ni godziny. Liczy przede wszystkim na siebie, swoją determinację i osławioną bezwzględność, lecz także na szczęśliwy zbieg okoliczności i uśmiech losu.
Cóż, kiedy los - owszem - lubi sie czasem uśmiechnąć, ale zazwyczaj krzywo...Paweł Kornew - Przygranicze 1-2
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!
Zobacz inne moje newsy na EXSite.pl

Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.