EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Tomasz Piątek - cykl Ukochani poddani cesarza

Dodał: miaow 25 Styczeń 2013 16:06


Tomasz Piątek - cykl Ukochani poddani cesarza

Tomasz Piątek - cykl Ukochani poddani cesarza

Tomasz Piątek - cykl Ukochani poddani cesarza
1.78 MB | PDF | RAR | PL

Ukochani poddani cesarza #1 - Żmije i krety

Ukochani poddani cesarza #2 - Szczury i rekiny

Ukochani poddani cesarza #3 - Elfy i ludzie

Ukochani poddani cesarza #1 - Żmije i krety

Rudowłosa złodziejka Jonga szuka zemsty. Piękny major Hengist szuka prawdy. Tchórzliwy generał Tundu Embroja szuka czegoś do zjedzenia. Poszukując tego wszystkiego, Ukochani Poddani Cesarza przedzierają się przez Imperium, wyjątkowo niegościnne dla podróżników. Mimo to jednak Jonga zbliży się do prawdy. Hengist zbliży się do zemsty. A generał po raz pierwszy w życiu zbliży się do gęstego, sycącego piwa leszczynowego. Wszyscy zbliżą się do zakazanej wiedzy o świętym Obrazie. Ale czy mogą uniknąć kary? Próba ucieczki spod władzy Władcy świata jest na tym świecie zbrodnią najcięższą. Dlatego śmierć również jest tutaj karana. Ale nawet ci, którzy żyją wiecznie, też żyją w wiecznym strachu.

Ukochani poddani cesarza #2 - Szczury i rekiny

Rudowłosa Jonga szuka zemsty. Piękny major Hengist szuka świętego Obrazu. Generał Tundu Embroja szuka czegoś do zjedzenia. Wszyscy szukają odpowiedzi na to, dlaczego muszą tak cierpieć.

W trakcie owych poszukiwa? major Hengist trafi na rozmemłaną i magiczną Północ, gdzie objawią mu się cudowne i niebezpieczne właściwości elfiego mleka. Jonga i Tundu będą tropić Niedotykalnego Władcę w podziemnych kanałach. Kapitan Ritavartin dokona doskonałej infiltracji, podczas której pozna czułe i tęskne bumbony. Zio Vortici poświęci się wychowywaniu małej dziewczynki i dwóch rosomaków pod osłoną wysokiej palisady. Odbędzie się wiele intensywnych przesłucha? trzeciego stopnia.
A całe armie bez jednego ruchu pozwolą się wymordować, stojąc na baczność.

Ukochani poddani cesarza #3 - Elfy i ludzie

Ostatnia szansa, aby dowiedzieć się, co się stało z rudowłosą złodziejką Jongą, z tchórzliwym generałem Tundu Embroja, z pięknym majorem Hengistem... i z samym Cesarzem. Czy opowieść, która dzieje się w świecie gorszym niż nasz, może sko?czyć się dobrze?

Ukochani poddani Cesarza znajdują się w Rombie, gdzie torturowane są nawet rośliny, a cierpienia fizyczne i psychiczne są tak misternie kombinowane, aby połączyły się w doskonałą jedność. Tymczasem grupa gotowych na wszystko krasnoludów przekrada się do stolicy, aby zgładzić Cesarza. Ktoś musi ponieść karę za męczarnie wszystkich istot... Ale kto, jeśli to wszystkie istoty są winne?Tomasz Piątek - cykl Ukochani poddani cesarza
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!
Zobacz inne moje newsy na EXSite.pl

Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.