EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Anne McCaffrey - cykl Statek

Dodał: miaow 26 Styczeń 2013 07:27


Anne McCaffrey - cykl Statek

Anne McCaffrey - cykl Statek

Anne McCaffrey - cykl Statek
9.94 MB | PDF/EPUB/MOBI/DOC | RAR | PL

Statek #1 - Statek, który śpiewał

Statek #2 - Statek bliźniaczy

Statek #3 - Statek, który poszukiwał

Statek #4 - Miasto, które walczyło

Statek #1 - Statek, który śpiewał

Pierwsza część wspaniałego cyklu powieści Anne McCaffrey. Jej bohaterką jest Helva, której mózg, po specjalnym przeszkoleniu, został wbudowany w kadłub zwiadowczego statku międzygalaktycznego. Miała przed sobą fascynujące życie, pełne brawurowych przygód. Obdarzona anielskim głosem i praktycznie niezniszczalnym "ciałem", mogła się czuć nieśmiertelna. Aż pewnego dnia zakochała się...

Statek #2 - Statek bliźniaczy

Kolejna po Statku, który śpiewał część cyklu Anne McCaffrey. Jej bohaterka, Nancia, jest nowym członkiem elitarnej Służby Kurierskiej Centralnego świata.
Nancia, mózg jednego z najnowocześniejszych statków międzygwiezdnych, zawsze kieruje się niewzruszonymi zasadami etycznymi. Jednak jej niewinna wizja ludzkości ulega zmianie już w czasie pierwszej podróży. Na szczęście idealistyczna Nancia i jej doświadczony partner Forister mogą razem uratować Galaktykę.

Statek #3 - Statek, który poszukiwał

Trzecia część porywającego cyklu powieści Anne McCaffrey.
Tia, bystra siedmiolatka, towarzyszy swym rodzicom w poszukiwaniu śladów EsKayów, tajemniczej, podróżującej wśród gwiazd społeczności.
Dziewczynka niespodziewanie zapada na nieznaną chorobę układu nerwowego. Postępująca choroba doprowadza w ko?cu do tego, że Tia nie może żyć poza skomputeryzowanym systemem wspomagającym jej procesy życiowe. Szansą dla niej staje się program ludzi-kapsuł... Staje się statkiem kurierskim, nie tracąc zainteresowania archeologią.

Statek #4 - Miasto, które walczyło

Miasto, które walczyło Anne McCaffrey i S. M. Stirling jest czwartą częścia mistrzowskiego cyklu fantastyki naukowej. Do stacji kosmicznej kierowanej przez Simeona zbliża się obcy statek kosmiczny z zahibernowaną załoga na pokładzie.
Okazuje się, że przybysze zostali zaatakowani przez kosmicznych barbarzy?ców. Za pomoc zbiegom stacji SSS-900 grozi ten sam los. Jedyną szansą na przetrwanie jest przekształcenie jej w "miasto, które walczy".Anne McCaffrey - cykl Statek
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!
Zobacz inne moje newsy na EXSite.pl

Użytkownik VIP

KaMaLLUżytkownik

#1 | Dodany: 26 Styczeń 2013 09:55

jest jeszcze
Statek 05 - Statek, który zwyciezył

Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.