EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Anne Rice - Dzieje czarownic z rodu Mayfair 1-2

Dodał: miaow 7 Luty 2013 18:23


Anne Rice - Dzieje czarownic z rodu Mayfair 1-2

Anne Rice - Dzieje czarownic z rodu Mayfair 1-2

Anne Rice - Dzieje czarownic z rodu Mayfair 1-2
7.82 MB | PDF | RAR | PL

Dzieje czarownic z rodu Mayfair #1 - Godzina czarownic, tom 1-4

Dzieje czarownic z rodu Mayfair #2 Lasher

Dzieje czarownic z rodu Mayfair #1 - Godzina czarownic, tom 1

Rowan Mayfair zapowiada się na wybitnego neurochirurga i zdaje sobie sprawę, że dysponuje dziwną mocą, której tymczasem nie potrafi nazwać. Michael Curry zajmuje odnawianiem starych budowli. I oddawałby się zapewne tej pasji aż do emerytury, gdyby nie wypadek na morzu, z którego uratowała go właśnie Rowan. Od spotkania tych dwojga zaczyna się fascynująca opowieść o nowoorlea?skim rodzie wiedźm Mayfair - prawdziwej dynastii, w której nadzwyczajny dar czarowania przechodzi na kolejne pokolenia. Ponieważ jest to ród czarownic, to nie brak tu też kontaktów ze światem niedostępnym dla zwykłych śmiertelników.

Dzieje czarownic z rodu Mayfair #1 - Godzina czarownic, tom 2

Michael Curry zgłębia tajemnice nowoorlea?skiego rodu czarownic Mayfair, ukryty bezpiecznie w ustroniu należącym do Talamaski. Rowan tymczasem poznaje swoją rodzinę, o której istnieniu nie miała pojęcia. Liczni kuzyni okazują jej miłość i przywiązanie. Przekazują jej dziedzictwo Mayfairów wraz z domem, który dzięki Michaelowi odzyskuje dawny blask. Wszystko zdaje się układać szczęśliwie. Czy jednak kobieta należąca do starego rodu czarownic rzeczywiście może zaznać niezmąconego spokoju i żyć jak zwykły człowiek?

Dzieje czarownic z rodu Mayfair #1 - Godzina czarownic, tom 3

Dzieje ostatnich pokole? czarownic z rodu Mayfair przybierają tragiczny obrót. Antha traci męża, zapada na chorobę psychiczną i krótko po urodzeniu dziecka popełnia samobójstwo. Jej córce, Deidree, również towarzyszą skandale i kolejne załamania psychiczne. Gdy przychodzi na świat Rowan, wnuczka Anthy, ciotka Carlotta Mayfair znajduje rodziców, którzy adoptują dziewczynkę. Chce ustrzec Rowan przed wpływem rodzinnego fatum. Na próżno... Rowan może być najpotężniejszą z czarownic Mayfair...

Dzieje czarownic z rodu Mayfair #1 - Godzina czarownic, tom 4

Rowan Mayfair - młoda lekarka z San Francisco obdarzona jest nadnaturalnymi zdolnościami. W dziwnym śnie ma wizję przerażających wydarze?, których będzie uczestniczką. Nie może to być złudzenie, bo budzi się z tajemniczym naszyjnikiem ze szmaragdów na szyi. Na jawie Rowan przygotowuje się do ślubu z Michaelem, który tymczasem rozszyfrowuje głęboko strzeżoną tajemnicę rodu Mayfairów. Okazuje się, że wszystkie kobiety były w nim czarownicami, a Rowan jest najpotężniejszą, trzynastą wiedźmą. Mimo śmiertelnego zagrożenia nie wycofuje się, wierząc, że razem z Rowan pokonają złą moc.

Dzieje czarownic z rodu Mayfair #2 Lasher

Kiedy już się wydawało, że wśród Mayfairów zapanuje spokój i harmonia, doszło do dramatycznych wydarze?, które wstrząsnęły tym starym rodem czarownic.

Rowan, nowa spadkobierczyni dziedzictwa, zniknęła i wszystko wskazuje na to, że została więźniem Lashera. Poszukiwania prowadzone przez rodzinę nie przynoszą żadnych rezultatów. Co gorsza – straszne zdarzenia dotykają także inne kobiety noszące to nazwisko. Wśród Mayfairów narasta poczucie osaczenia i grozy.Anne Rice - Dzieje czarownic z rodu Mayfair 1-2
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!
Zobacz inne moje newsy na EXSite.pl

Użytkownik VIP

gibson1965VIP Uploader

#1 | Dodany: 24 Listopad 2015 18:12

Opis uploadu:

wielkosc calosci: 18,20 MB
rodzaj kompresji: .rar
zawartosc uploadu: plik .pdf .rtf .mobi .epub .jpg
wersja jezykowa: polska
brak danych naprawczychDownload:

http://fileshark.pl/pobierz/1895606/7e5e8/rice-anne-dzieje-czarownic-z-rodu-mayfair-tom-01-05-ebook-rar

https://rapidu.net/3712096200/Rice-Anne-Dzieje-czarownic-z-rodu-Mayfair-Tom-01-05-ebook-.rar[ebook].rar
Wszystkie moje wstawki sa bez HASŁA !!!

Jeśli szukasz aktywnych linków do polskojęzycznych audiobooków - pisz na PW - posiadam wszystkie !!!

Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.