EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Gregg Braden - Uzdrawianie wiary, odrzucając fałszywe przekonania [eBook PL]

Dodał: illmarinen 26 Luty 2013 08:52


Gregg Braden - Uzdrawianie wiary, odrzucając fałszywe przekonania [eBook PL]

Gregg Braden - Uzdrawianie wiary, odrzucając fałszywe przekonania [eBook PL]

###iNFO###

Jak wiele zależy od naszych przekona? czy wiary? Jak to możliwe, że placebo o działaniu neutralnym podawane pacjentowi działa na organizm powodując nawet całkowite wyleczenie? Gdzie tak naprawdę leżą granice potęgi ludzkiej psychiki?
Wyniki najnowszych bada? wskazują, że wszechświat funkcjonuje jak ogromny komputer, który każdy z nas może zaprogramować za pomocą swego umysłu. To nasz umysł jest w stanie wpływać na dowolną materię - od tej, z której zbudowane jest nasze ciało po tę, która nas na co dzie? otacza. A skoro możemy na nią wpływać to i jesteśmy w stanie ją kreować wedle własnego uznania. Jedynym, co stoi na przeszkodzie takiej kreacji jest nasze przekonanie, że nic nie możemy zrobić.
Gregg Braden, bestsellerowy autor New York Timesa, oraz uznany na arenie międzynarodowej pionier łączenia nauki i duchowości, zaprasza na kurs obalania fałszywych przekona? i odkrywania swego prawdziwego potencjału. Dziś każdy z nas może skorzystać z doświadcze? zdobytych przez niego podczas podróży po wioskach położonych w wysokich górach i odległych klasztorach. Dzięki badaniom zapomnianych tekstów odkrył on odwieczny sekret ludzkiego umysłu dotychczas znany wyłącznie joginom, pustelnikom i mędrcom.
Ta książka oferuje nam dwie ścieżki samodoskonalenia - cuda, które otwierają drzwi do nowego spojrzenia na świat oraz naukę, która wyjaśnia, jak te cuda są możliwe - ujawniając, dlaczego nie jesteśmy ograniczeni "prawami" fizyki i biologii. Oto podręcznik, jak za pomocą swej niezachwianej wiary zapewnić sobie uzdrowienie, pokój, dobrobyt i zmiany na lepsze.


###DOWNLOAD###

Rodzaj kompresji: brak | Format: PDF | Rozmiar: ~1,8 MB

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!


Zobacz inne moje newsy na EXSite.pl

Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.