EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Madelyn Ford - cykl Anioły i Demony

Dodał: miaow 26 Luty 2013 23:29


Madelyn Ford - cykl Anioły i Demony

Madelyn Ford - cykl Anioły i Demony

Madelyn Ford - cykl Anioły i Demony
1.61 MB | PDF | RAR | PL

Anioły i Demony #1 Mój Anioł Zemsty

Anioły i Demony #2 Interesy z demonami

(tłumaczenia nieoficjalne)

Anioły i Demony #1 Mój Anioł Zemsty

Aby uratować jej życie, musiał złamać umowę - i stracić swoje serce.
Historia Aniołów i Demonów
Są dwudzieste piąte urodziny Victorii Bloom. Ale czy wyszła świętować? O, nie. Jest na dusznym, starym strychu z Trzema Pachołkami - znanymi także jako jej, tak zwanymi, duchowymi przewodnikami. Jest demon, który chce jej śmierci, ten sam, który zabił jej matkę dwie dekady temu. Nie ma problemu, mówią Pachołki. Wszystko, co musi zrobić, to wezwać anioła. Co mogłoby pójść źle?
Cóż, dużo, jeśli wezwie się niewłaściwego anioła. Kolejna rzecz, jakiej dowiaduje się Tory, to że ma w swoich dłoniach jednego pieprzonego, wkurzonego i seksownego Archanioła.
Michael, potężny wojownik, lider elitarnej grupy zabójców demonów, trzęsie się w swoich niebia?skich butach bojowych. Nie dlatego, że uważa wszystkich ludzi za wstrętnych. Lecz dlatego, że raczej stanąłby twarzą w twarz z samym Lucyferem, niż z kobietą, którą jego dusza rozpoznała jako jego partnerkę. Związanie się ze śmiertelniczką, która w ostateczności może umrzeć, było drogą, którą poprzysiągł nigdy nie podążać.
Teraz jest już za późno - jego los jest przesądzony. Jednym dotknięciem stała się dla niego tak potrzebna, jak powietrze, którym oddychał. Poruszy niebo i ziemię, aby ją chronić - jednak przeciwko demonowi tak potężnemu jak Asmodeus, niebo i ziemia mogą nie być wystarczające...

Anioły i Demony #2 Interesy z demonami

W świecie pełnym magii, demonów i śmierci, Talia używa swojej wrodzonej zdolności wyczuwania i tropienia demonów, aby przetrwać. Dla łowcy demonów jest to przydatna umiejętność. Jest jednak jeden demon, który nigdy nie był daleki jej sercu i rozumowi, do diabła z jego czarną duszą.
Lata temu, Devlin ocalił Talię od morderczego demona, który zabił jej rodzinę. Wspomnienie o nim dręczyło ją od tamtej nocy, kiedy umknęła z jego domu, z ciałem napiętnowanym ciągłym przypomnieniem jego żądzy — i jej upokorzenia.
Teraz znów Devlin stoi przed jej drzwiami, z propozycją, której ona nie potrafi odrzucić. Znalazł tego, który zabił jej rodzinę i pomoże jej zniszczyć tego potwora. Za swoją cenę. Jedną gorącą noc w jej ramionach.
Pokusa i szansa zemsty, to za dużo, aby Talia odmówiła. Jednakże, kiedy związuje się z Devlinem niemożliwą do złamania umową, za późno zdaje sobie sprawę z tego, że stawką jest coś więcej, niż śmierć jej nocnego koszmaru. Jej serce nie było częścią transakcji... powinna jednak wiedzieć, że zawierając umowę z tym demonem, należy spodziewać się wszystkiego.Madelyn Ford - cykl Anioły i Demony
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!
Zobacz inne moje newsy na EXSite.pl

Użytkownik VIP

krwiopijca_21Użytkownik

#1 | Dodany: 27 Luty 2013 10:20

tu nie dopisano, że są to nieoficjalne tłumaczenia
Użytkownik VIP

miaowUploader

#2 | Dodany: 27 Luty 2013 13:01

Cytat: krwiopijca_21
tu nie dopisano, że są to nieoficjalne tłumaczenia


Poprawione. ok
[']['][']

Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.