EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Gregg Braden - Czas fraktalny [eBook PL]

Dodał: illmarinen 27 Luty 2013 16:06


Gregg Braden - Czas fraktalny [eBook PL]

Gregg Braden - Czas fraktalny [eBook PL]

###iNFO###

Powodzie i inne wielkie naturalne kataklizmy, zamachy terrorystyczne, takie jak ten z 11 września na World Trade Center, a także wybuchy wojen i epidemii. To wszystko się wydarzyło i wydarzy się ponownie. Nie oznacza to jednak, że nie możesz tego przewidzieć już dziś i przygotować się na pułapki losu. Poznaj przyszłość, nie tylko tą związaną z 2012 rokiem.
Gregg Braden rozszyfrował kod czasu i jest Ci go gotów przekazać w najbardziej zrozumiałej i najczystszej postaci pozbawionej hollywoodzkiego blichtru i apokaliptycznej atmosfery. Nie dotyczy ON wyłącznie wielkich przemian, które nastąpią na pograniczu 2012 i 2013 roku, które przepowiada Kod Majów. Jest ON odpowiedzią na wszelkie zdarzenia, jakie miały i będą miały miejsce. Te o skali globalnej i te istotne wyłącznie dla Ciebie i Twoich bliskich.
Chwyć w dłonie klucz do przyszłości. Obróć go w odpowiednim zamku i spójrz przez kurtynę czasu. Wszyscy żyjemy w cyklach. Wszyscy mamy swoje przypływy i odpływy podobne do złudzenia do ruchów morza czy zmieniających się pór roku. Od dziś możesz jednak swoje cykle przewidywać z zegarmistrzowską precyzją.


###DOWNLOAD###

Rodzaj kompresji: brak | Format: PDF | Rozmiar: ~2,6 MB

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!


Zobacz inne moje newsy na EXSite.pl

Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.