EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Nancy Fisher - Kod czerwony

Dodał: miaow 28 Luty 2013 20:09


Nancy Fisher - Kod czerwony

Nancy Fisher - Kod czerwony

Nancy Fisher - Kod czerwony
2.53 MB | PDF/EPUB/MOBI | RAR | PL

Peruwia, tajemnicza choroba, zbiera tragiczne żniwo w Peru. W ramach Międzynarodowej Pomocy Medycznej trafia tam Lucy Nash, młoda pani wirusolog. Lekarz Jean-Pierre Didier od samego początku pozostaje pod wrażeniem... nie tylko jej wiedzy. Nie bez wzajemności. Kiedy Jean-Pierre zostaje oskarżony o handel narkotykami, a potem rzekomo popełnia samobójstwo w celi, Lucy jest zdumiona tym obrotem spraw. I kompletnie nie wierzy w jego winę.

Chcąc poznać prawdę, musi wrócić do Nowego Jorku, gdzie krok po kroku z przerażeniem odkrywa, co kryło się za tą dziwną śmiercią jej kochanka. Tajemniczo znika tam Ray, dobrze jej znany bezdomny. Podobnie jak wielu mu podobnych. A prowadzący badania nad wirsem peruwii Ted Wiley zostaje nagle przeniesiony do innego ośrodka. Jej samej zespół badawczy kierowany przez sławnego Carla Andersa składa ofertę współpracy. Czy jednak chodzi tu o docenienie jej fachowości, czy może ktoś chce mieć kontrolę nad jej kolejnymi odkryciami...?
Każdy nowy ślad w tej sprawie to coraz większe zagrożenie dla życia Lucy. Aż przychodzi dzie?, że musi ona wyjąć z bankowej skrytki dawno tam schowaną bro?...Nancy Fisher - Kod czerwony
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!
Zobacz inne moje newsy na EXSite.pl

Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.