EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Marcin Wolski - cykl Pies w studni

Dodał: miaow 6 Marzec 2013 01:05


Marcin Wolski - cykl Pies w studni

Marcin Wolski - cykl Pies w studni

Marcin Wolski - cykl Pies w studni
6.45 MB | PDF/DOCX/MOBI/EPUB | RAR | PL

Pies w studni #1 - Pies w studni

Pies w studni #2 - Rekonkwista

Pies w studni #3 - Wilk w owczarni

Pies w studni #1 - Pies w studni

Noc diabła, dni szatana – pierwsze skutki nimfomanii.
Po prostu miłość, po prostu śmierć!
Alfredo Derossi: w poszukiwaniu straconej pamięci.
Dlaczego Marcin Wolski napisał tę książkę? Jak sam mówi: Zdałem sobie sprawę, co drażni mnie w większości ameryka?skich produkcji literackich i kinowych z pogranicza fantastyki i horroru. Oto okazuje się, że z małymi wyjątkami głównym wrogiem współczesnego człowieka jest zawsze prawica, a ściślej sam Pan Bóg i jego przyjaciele.(...) A w ogóle zła jest władza, porządek, hierarchia. Jaki dalekosiężny cel przyświeca dzisiejszym dyktatorom umysłów , usiłującym zniszczyć tradycyjne struktury i dobić Boga? A co potem? Na temat takiego świata po świecie żadnej fantastycznej utopii nie przeczytałem. I dlatego co jakiś czas muszę sobie coś takiego sam napisać.

Pies w studni #2 - Rekonkwista

Połowa XVII wieku – epoka muszkieterów piratów, inkwizycji i krwawych wojen. Przed cywilizacją białego człowieka staje widma zagłady. Potomkowie podbitych przez Corteza Azteków szykują się do krwawej rekonkwisty.
Tylko jeden człowiek może stawić im czoło: Alfredo Derossi, zwany il Cane, malarz, filozof i obieżyświat. Derossi jednakże nie istnieje, jest tylko bohaterem literackim, wykreowanym przez Alda Gurbianiego, XXI-wiecznego magnata medialnego. A ten z kolei rozpoczął swój żywot na kartach poprzedniej powieści Marcina Wolskiego "Pies w studni".

Pies w studni #3 - Wilk w owczarni

Gdybyś mógł żyć wiecznie… Gdybyś posiadał dar jasnowidzenia… Gdybyś mógł zmienić przeszłość… Jaką wersję historii byś stworzył? Ludzkie losy są niczym pojedyncze nici tkane na krośnie życia. Niektóre rozwijają się w linię prostą i prędko się zrywają, inne z kolei tworzą długi, skomplikowany wzór, który wije się tajemnymi skrętami. Nielicznych spotyka los prawdziwie niezwykły – ich egzystencja mnoży się niczym głowy Hydry, a kolejne wcielenia odbywają podróże w odległe czasy. Te wybrane jednostki są niczym wilki w owczarni… Takie właśnie życie wiedzie Aldo Gurbiani. Pewnego dnia odkrywa zapiski swojego dawnego alter ego – Alfredo Derossiego. Z notatek wyłania się zaskakujący obraz – okazuje się, że historia świata, jaką zna, nie jest wcale jedyną, która istnieje. Alfredo Derossi postanowił bowiem wykorzystać dar, jaki otrzymał od losu i naprawić błędy historii. Na dodatek, postanowił dokonać tego w niezwykle spektakularny sposób… Współcześni zwali Alfredo Derossiego Il Cane, czyli Psem. Psem, który stał się wilkiem w owczarni.
Wielki finał trylogii „Pies w studni”!Marcin Wolski - cykl Pies w studni
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!
Zobacz inne moje newsy na EXSite.pl

Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.