EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Bujko Mirosław - Wyspy Szerszenia

Dodał: miaow 20 Marzec 2013 02:14


Bujko Mirosław - Wyspy Szerszenia

Bujko Mirosław - Wyspy Szerszenia

Bujko Mirosław - Wyspy Szerszenia
1.83 MB | PDF | RAR | PL

Wyspy Szerszenia to trzecia, po Złotym pociągu i Czerwonym Byku, powieść z cyklu, którego tło stanowią autentyczne wydarzenia z dziejów minionego stulecia.
Jest rok 1945. Dla części załogi podwodnego lotniskowca Sen-toku kapitulacja Cesarstwa nie oznacza ko?ca wojennej misji. Zgodnie z rozkazami okręt zostaje ukryty w tajnej bazie. Amerykanie nie podejrzewają nawet, że zachował on pełną zdolność bojową. Wywiad sowiecki ma lepsze informacje, a towarzysz Stalin chętnie wykorzystałby superokręt do atomowej prowokacji wymierzonej w Stany Zjednoczone i Chiny. Jeśli plan się powiedzie, układ sił na Dalekim Wschodzie ulegnie całkowitej zmianie. Rosjanom potrzebny jest do tego kapitan okrętu ? Toru Kaneyasu. Niewykluczone, że upokorzenia, jakich doznał od Amerykanów, a także swoich rodaków, skłonią go do współpracy...
Tym razem Mirosław Bujko jeszcze śmielej wchodzi w rolę kreatora historii, wyznaczając jej nowy, alternatywny bieg. Dzięki wykorzystaniu źródeł jest w tym niezwykle wiarygodny, a w dziedzinie opisu i konstruowania postaci osiąga prawdziwe mistrzostwo. Jak zwykle u Bujki, mamy w Wyspach Szerszenia wątek miłosny, zwie?czony kilkoma znakomitymi scenami erotycznymi.

Bujko Mirosław - Wyspy Szerszenia
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!
Zobacz inne moje newsy na EXSite.pl

Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.