EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Megan Hart - Barwy pożądania [ebook PL]

Dodał: miaow 9 Kwiecień 2013 03:41


Megan Hart - Barwy pożądania [ebook PL]

Megan Hart - Barwy pożądania [ebook PL]

Megan Hart - Barwy pożądania [ebook PL]
2.13 MB | PDF/MOBI/EPUB/DOCX | RAR | PL

„Barwy pożądania” to niezwykle zmysłowa opowieść o ludziach, którzy w pogoni za szczęściem zanurzają się w oparach ostrej erotyki. Tęsknota za uczuciem popycha ich do ryzykownej gry. Paige – kobieta zraniona po nieudanym i krótkim małże?stwie – idealnie odnajduje się w roli dominy, mającej absolutną władzę nad trzema kochankami, w tym nad byłym mężem…
Paige tuż po rozwodzie poznaje Pana Tajemniczego i w tym samym czasie zaczyna dostawać anonimowe listy, w których znajdują się zestawy bardzo śmiałych zada?. Chociaż wszystko wskazuje na to, że dostaje instrukcje w wyniku nieporozumienia, podejmuje wyzwanie, które nieodwracalnie zmieni jej życie i stosunek do mężczyzn…
„Barwy pożądania” to intrygująca historia i odważne sceny, które przeniosą czytelnika do świata, w którym pokusa wygrywa ze zdrowym rozsądkiem.

…Weźmiesz najpiękniejszy papier i najlepszy atrament. Opiszesz ze szczegółami swoje najbardziej erotyczne doświadczenie. Może być prawdziwe, może być wymyślone, ale masz je napisać bez błędów, najstaranniejszym charakterem pisma, bez żadnych kleksów ani literówek.
Opis dostarczysz do czwartku.
Pod spodem widniał ten sam numer skrytki pocztowej co poprzednio. Zamrugałam, czytając list ponownie, i poczułam, że rumieniec wypełza mi na policzki. Trzymałam kartkę ze świadomością, że nie powinnam jej przeczytać, nie była przeznaczona dla mnie. (…)
Starannie złożyłam list, tak delikatnie, jakbym poprawiała kołdrę na kochanku. Pytanie, kto wysyła te listy, przyćmiła bardziej intrygująca zagadka - dlaczego to robi.
Wstałam od stołu, żeby nalać sobie wody z kranu. Choć przełknęłam ją w kilku szybkich łykach, tak jak wytrawni pijacy whisky, nic nie pomogła na gorący rumieniec, który pokrył szyję i policzki. Odwróciłam się tyłem do lady i oparłam się o nią. List wciąż leżał na moim stole. Nie oskarżał, zapraszał.
Zaczęłam się zastanawiać, które ze swoich licznych dozna? seksualnych uważam za najbardziej erotyczne. Na pewno nie pierwszy raz, kiedy…Megan Hart - Barwy pożądania [ebook PL]
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!
Zobacz inne moje newsy na EXSite.pl

Użytkownik VIP

cacumenUżytkownik

#1 | Dodany: 9 Kwiecień 2013 17:56

ok brawo thx

Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.