EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Slechta Vladimir - Projekt Berserker [ebook PL]

Dodał: miaow 10 Kwiecień 2013 02:33


Slechta Vladimir - Projekt Berserker [ebook PL]

Slechta Vladimir - Projekt Berserker [ebook PL]

Slechta Vladimir - Projekt Berserker [ebook PL]
0.84 MB | PDF/DOC | RAR | PL

Owszem, nosisz faszerowany kompozytem pancerz z plastiku, ale dym ognisk wciąż pachnie jak w czasach, kiedy Sło?ce było Bogiem.
Stoisz z białą szmatą przytroczoną do drąga i machasz, a wszyscy wokół marzą by odstrzelić Ci dupę. Tamci z tyłu, bo przez Ciebie nie mogą naparzać się już teraz. Ci z przodu, bo przecież możesz być obwieszony dynamitem.
Masz przewalone... A jednak robisz, co robisz.
W świecie, w którym ludzkość wypróbowała już na sobie wszystko, łącznie z atomówkami, negocjatorzy nie narzekają na brak zajęcia. Tylko czasami chwyta Cię szał..

Projekt Berserker to lekka historia w czasach trochę "po nas" - po tzw. drugiej wojnie energetycznie króluje dość prosta bro? palna (karabiny maszynowe) oraz biała (miecze, łuki i kusze), główny środek transportu stanowi ko?, bądź własne nogi. Istnieje nawet kolej. Choć większość mieszka?ców nie ma możliwości z niej korzystać. Ludzkość w większości utraciła zaawansowaną technologię, głównie przez brak nieograniczonego dostępu do paliw i elektryczności, a także planów konstrukcyjnych. Na gruzach starych miast powstają nowe osady, część dróg jest przejezdna, a reszta? Kto wie, może już zarosły.Slechta Vladimir - Projekt Berserker [ebook PL]
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!
Zobacz inne moje newsy na EXSite.pl

Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.