EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

SEX LIBRIS, czyli naga prawda o mężczyznach [eBook PL]

Dodał: illmarinen 16 Kwiecień 2013 17:05


SEX LIBRIS, czyli naga prawda o mężczyznach [eBook PL]

SEX LIBRIS, czyli naga prawda o mężczyznach [eBook PL]

###iNFO###

Bycie kobietą jest bardzo trudne i najlepiej wie o tym Kobieta. Zresztą nigdy nie było nam łatwo. Przez całe wieki musiałyśmy udowadniać innym, a przede wszystkim sobie, że jesteśmy coś warte i wcale nie takie głupie. Walcząc o prawo do głosowania, edukacji i pracy, nie zatraciłyśmy jednak naszej podstawowej potrzeby bycia kochaną i docenianą. W środku każdej z nas nadal siedzi mała dziewczynka, która chętnie wsparłaby się na silnym męskim ramieniu.

I o tym właśnie jest ta książka. Znajdziecie w niej historie spisane przez kilka kobiet. Wszystkie łączy jedna wspólna cecha: na co dzie? pracują w Radiu RMF FM. Łączy je jeszcze coś - wszystkie są moimi przyjaciółkami. To z nimi spędzam wolne chwile. Razem plotkujemy, bawimy się i czasem płaczemy.

Pewnego dnia wpadłyśmy na pomysł, aby zrobić coś wspólnie, coś dla nas samych, czyli KOBIET. Efektem jest ta właśnie książka, będąca zbiorem tekstów o naszym życiu z NIM. Pisząc to, bawiłyśmy się do łez. Okazało się bowiem, że tak naprawdę, w głębi duszy, jesteśmy bardzo podob­ne do siebie i bardzo podobne są nasze doświadczenia. Mamy nadzieję, że i Wy odnajdziecie w tych historiach cząstkę siebie i uśmiechniecie się choć na chwilę. W ko?cu jest nas więcej!

Teraz całość, wzbogacona rysunkami zaprzyjaźnionego z RMF FM stuprocentowego Samca, Andrzeja Mleczki, leży przed Wami. Bawcie się dobrze!


###DOWNLOAD###

Rodzaj kompresji: brak | Format: PDF | Rozmiar: ~3,9 MB

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!


Zobacz inne moje newsy na EXSite.pl

Użytkownik VIP

cacumenUżytkownik

#1 | Dodany: 16 Kwiecień 2013 19:06

ok brawo thx

Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.