EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

McIntosh Fiona - cykl Trójca [ebook PL]

Dodał: miaow 26 Kwiecień 2013 19:44


McIntosh Fiona - cykl Trójca [ebook PL]

McIntosh Fiona - cykl Trójca [ebook PL]

McIntosh Fiona - cykl Trójca [ebook PL]
12.75 MB | PDF/DOCX/EPUB/MOBI | RAR | PL

Trójca #1 - Zdrada

Trójca #2 - Zemsta

Trójca #3 - Przeznaczenie

Trójca #1 - Zdrada

W mitach Tallinoru tkwi głęboko zakorzeniona mroczna historia o zdradzie i spustoszeniu - opowieść o potężnym czarnoksiężniku Orlacu, który niegdyś zburzył słynne miasto Caremboche i był bliski zniszczenia całej krainy. Teraz Orlac pragnie się zemścić, a powstrzymać zagładę może tylko prosty wiejski chłopak Tor Gynt. O jego magicznej mocy wiedzą jedynie rodzice, a on sam zaledwie przeczuwa jej istnienie. Co ciekawe, szalejący po kraju inkwizytorzy, których zadaniem jest eksterminacja magów, także nie wykrywają jego talentu. Dopiero królewski medyk Merkhud, sam obdarzony potężną mocą, odnajduje chłopca i zabiera do pałacu jako swojego ucznia. Tor opuszcza zatem dom i ukochaną Alyssę, tym samym nieświadomie wstępując na ścieżkę swego przeznaczenia - Merkhud wierzy bowiem, że Tor jest wybra?cem, który na nowo zbierze dziesięciu paladynów i stanie na czele Trójcy, niosąc Tallinorowi wybawienie... ukryj.

Trójca #2 - Zemsta

Uratowany od śmierci dzięki potężnemu czarowi Przeniesienia Torkyn Gont dochodzi do zdrowia w swoim azylu w Sercu Lasu. Musi się spieszyć, bo pozostali przy życiu paladynowie jeden po drugim kapitulują wobec siły Orlica i wkrótce może być za późno.
Tor wysyłą więc swoją przyjaciółkę, zjawę Yargo, by odnalazłą trzy niezwykłe Kamienie Ordoltu i ich posiadaczy, sam zaś wyrusza w niebezpieczną podróż z zamiarem wyśledzenia swego wroga Gota.
Wszystko się komplikuje, gdy sokół Tora, Cloot, pada łupem piratów, a sam Tor zostaje uwięziony na statku handlarzy niewolników.
Alyssa jest przekonana, że jej ukochany nie żyje i stara się przebaczyć królowi, który zarządził jego egzekucję.
Tymczasem paladynowie nie wiedzą, że narodziło się nowe straszliwe zagrożenie dla Trójcy i całego kraju…

Trójca #3 - Przeznaczenie

Paladyni zjednoczyli się w Sercu Lasu, a Trójca w ko?cu została ujawniona. Tor i Alyssa znajdują się w niebezpiecze?stwie. Ich dawny wróg, Goth, wciąż jest na wolności i sieje zło wszędzie, gdzie się pojawi. Powraca r?wnież odwieczna przeciwniczka Alyssy, Xantia. W tym czasie bóg Orlac zasiada na cypryzyjskim tronie i gromadzi siły, by odnaleźą Tora i zabią go wraz ze wszystkimi, których on kocha. Zbliża się ostateczna konfrontacja między dwoma najpotężniejszymi Obdarzonymi.McIntosh Fiona - cykl Trójca [ebook PL]
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!
Zobacz inne moje newsy na EXSite.pl

Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.