EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Sekretne okno / Secret Window (2004) PL.720p.BDRip.2.Audio.AC3.x264 - estres

Dodał: estres 3 Styczeń 2013 17:09


Sekretne okno / Secret Window (2004) PL.720p.BDRip.2.Audio.AC3.x264 - estres

Sekretne okno / Secret Window (2004) PL.720p.BDRip.2.Audio.AC3.x264 - estres

Sekretne okno / Secret Window (2004) PL.720p.BDRip.2.Audio.AC3.x264 - estres

Mort Rainey (Johnny Depp), autor poczytnych powieści, zdaje sobie sprawę, że powinien siedzieć przed komputerem i pisać kolejną książkę, albo przynajmniej zająć się chociażby taką czynnością jak spacer z psem nad jeziorem położonym dokładnie naprzeciwko jego obskurnego domku. Mimo to Rainey spędza czas głównie śpiąc po 16 godzin dziennie na swojej ulubionej sofie. Jest właśnie w trakcie przeprowadzania bolesnego rozwodu i wszystko co wiąże się z rozpadem jego pożycia małże?skiego wydaje się nieprzyjemne i chaotyczne.
Dotychczasowe przejścia pozbawiły go energii życiowej i kreatywności, przyprawiając jednocześnie o klasyczną niemoc twórczą, która nie pozwala mu złożyć ze sobą nawet kilku najprostszych zda?.
W momencie, kiedy wydaje się, że gorzej już być nie może, psychotyczny nieznajomy o imieniu John Shooter (John Turturro) zjawia się w progach Rainey'a, oskarżając go o plagiat swojego opowiadania i żądając zadośćuczynienia... Pomimo wysiłków ze strony pisarza w kierunku załagodzenia całej tej sytuacji, Shooter staje się coraz bardziej natarczywy i wrogi, dając jednocześnie do zrozumienia, że jest gotów sam wymierzyć sprawiedliwość - posuwając się nawet do popełnienia z zimną krwią morderstwa.
Zmuszony do prowadzenia zmuszającej do intensywnego myślenia gry w kotka i myszkę, Rainey odkrywa, że jest w nim więcej sprytu i zawziętej determinacji, niż kiedykolwiek mógł przypuszczać. Koniec ko?ców zaczyna sobie również zdawać sprawę, że nie poddający się prostej klasyfikacji Shooter być może zna go lepiej niż on sam siebie.


[FiLE SiZE ]......[ 2.36 GiB
[RUNTiME ]........[ 1h 35mn
[GENRE ]..........[ Mystery | Thriller
[RESOLUTiON ].....[ 1280 X 534
[FRAME RATE ] ....[ 23.976 fps
[ViDEO ]..........[ x264 ~ 2690 Kbps (2 Pass)
[AUDiO 1].........[ English AC3 6ch ~ 448 kbps
[AUDiO 2].........[ Polish AC3 6ch ~ 384 kbps
[SUBTiTLES ]......[ None
[Chapters ].......[ Yes
[SOURCE ].........[ Full BD
[RATiNG ].........[ 6.5/10
[iMDB ]...........[ http://www.imdb.com/title/tt0363988/
Co to są party rev. ?

Woluminy naprawcze lub pliki .rev to specjalny rodzaj plików, które mogą zostać utworzone w programie WinRAR/RAR i pozwalają na rekonstrukcję brakujących lub uszkodzonych plików w pakiecie woluminów.
Każdy wolumin naprawczy ma możliwość zrekonstruowania jednego woluminu RAR. Dla przykładu, jeśli istnieje 30 wolumenów i 3 wolumeny naprawcze, jest możliwość rekonstrukcji trzech dowolnych brakujących woluminów (lub uszkodzonych).


UWAGA!!!
Nie ma konieczności pobierania partów rev. Party te pobieramy wówczas, jeśli któryś z partów głównych jest offline lub jest uszkodzony a następnie normalnie wypakowujemy

Sekretne okno / Secret Window (2004) PL.720p.BDRip.2.Audio.AC3.x264 - estres


Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.