EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

TEATR-TV: CZERWONE KOMETY (2007) PL.HDTV.X264-DRP

Dodał: darekzp 29 Styczeń 2013 19:00


TEATR-TV: CZERWONE KOMETY (2007) PL.HDTV.DRP


TEATR-TV: CZERWONE KOMETY (2007) PL.HDTV.X264-DRP"Czerwone Komety" (Rote Kometen) Andreasa Sautera i Bernharda Studlara (prapremiera listopad 2005, Berno, Szwajcaria) pokazuje, że święta Bożego Narodzenia mogą być kłopotliwe i męczące... nie tylko dla świętych Mikołajów.
Wszystko zaczęło się w wigilijny wieczór: Lili i Bibi, na lekkim rauszu po rodzinnym biesiadowaniu, zmęczone przygotowaniami, przysięgły sobie, że już nigdy nie dadzą się wciągnąć w świąteczny kołowrót. Nigdy więcej choinek, banalnych prezentów, objadania się u rodziców.
Mija rok i znów zbliżają się święta. Leopold z trudem wstaje po wczorajszej imprezie świątecznej w firmie, Lili proponuje mu na odtrucie ekologiczny jogurt, gdy nagle do mieszkania wpadają wzburzeni rodzice: nieznani sprawcy porwali ukochanego kota matki i w anonimowym liście zażądali zawrotnego okupu w wysokości 10 tysięcy euro.
Ojciec, wzięty dentysta, nie ma ochoty płacić, bo jaką mają gwarancję, że porywacze oddadzą kota, gdy już wezmą pieniądze, a wzburzona matka nawet nie chce tego słuchać. W dodatku w mieście od jakiegoś czasu szaleją dziwni terroryści, podpisujący się jako Czerwone Komety, którzy zabierają bogatym, aby dać biednym.
Tak rozpoczyna się pełna niespodziewanych zwrotów akcji zwariowana batalia o kocura, pieniądze, Boże Narodzenie, miłość, dziecko i ideologię. Wszystko się gmatwa i plącze, dowcip goni dowcip, a tempo nie spada ani na chwilę.
Sztuka młodej, ale cenionej już spółki autorskiej opowiada nie tylko o syndromie świątecznej depresji, lecz także jest przytykiem do młodego pokolenia o pustkę wewnętrzną, chaotyczność i niezborność idei i działa?. Brak głębszych uczuć i przeżyć emocjonalnych przerodził się u wychowanych w dobrobycie dzieci rewolucjonistów 1968 roku w kompleks, z którym próbują sobie jakoś poradzić.

Spektakl telewizyjny
Rok produkcji: 2007
Dane techniczne: Barwny. 63 min.
Premiera: 7.01.2008TERAZ W JAKOśCI HD - 1280 X 720

TEATR-TV: CZERWONE KOMETY (2007) PL.HDTV.X264-DRP


TEATR-TV: CZERWONE KOMETY (2007) PL.HDTV.X264-DRP
Format : Matroska at 4.186 Kb/s
Length : 1,86 GB for 1h 3 min. 29s 120ms
Video #0 : AVC at 3.800 Kb/s
Aspect : 1280 x 720 (1.778) at 25.000 fps
Audio #0 : AC-3 at 384 Kb/s
Infos : 2 kanały, 48,0 KHz


Linki są zakodowane w systemie https://safelinking.net

odcinki spakowane w pojedy?cze archiwum rar

DOST?PNE HOSTINGI:


TEATR-TV: CZERWONE KOMETY (2007) PL.HDTV.X264-DRPUwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!
Uwagi !
1. Linki maskowane w systemie Safelinking:
a. proszę link wkleić do Jdownloadera i rozwiązać captchę - powinny ukazać się linki ktore można przenieść do Jdownloadera lub kliknąć aby pobrać;
lub
b. (POLECANE ROZWIĄZANIE) wkleić link do przeglądarki, rozwiązać captchę i następnie kliknąć na link z plikiem do kontenera DLC, który powinien automatycznie się wczytać do Jdownloadera ;
2. W wypadku serwerów Egofiles i Catshare Safelinking pokazuje nieprawidłowy status dostepności plików - Proszę się nim nie sugerować;

TEATR-TV: CZERWONE KOMETY (2007) PL.HDTV.X264-DRP
wielkość całości: FILM 1,86GB + DANE NAPRAWCZE
zawartość uploadu: plik .MKV
wersja językowa: PL
Dane naprawcze: 8%
Hasło : BRAK

Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.