EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Minecraft: Story Mode - Episode 1-3 (2015) GOG

Dodał: Vaniszek Dziś, 11:41

Minecraft: Story Mode - Episode 1-3 (2015) GOG


Minecraft: Story Mode - Episode 1-3 (2015) GOG


Opis:

Minecraft: Story Mode to kolejna epizodyczna gra przygodowa w dorobku utytułowanego amerykańskiego studia Telltale Games, mającego na swoim koncie takie bestsellery, jak The Walking Dead, Tales from the Borderlands, Game of Thrones czy serię Sam & Max. Tym razem mamy jednak do czynienia z produkcją na wskroś wyjątkową. Gra została przygotowana we współpracy ze szwedzką firmą Mojang AB - twórcami legendarnego Minecrafta, a jej akcja rozgrywa się nigdzie indziej, lecz w uniwersum tego właśnie tytułu, który w przeciągu kilku lat od premiery pierwszej grywalnej wersji, stał się prawdziwym fenomenem kultury masowej, skupiając wokół siebie milionowe rzesze fanów.

Podobnie jak większość ostatnich produkcji Telltale Games, Minecraft: Story Mode ukazał się na wszystkich liczących się platformach sprzętowych, takich jak PC Windows. Na każdej z nich gracze otrzymali tę samą grę, dostosowaną rzecz jasna do możliwości technicznych określonego sprzętu. Poszczególne epizody trafiły tradycyjnie w pierwszej kolejności do dystrybucji elektronicznej, jednak w późniejszym czasie niektóre z platform doczekały się także klasycznej wersji pudełkowej.

Ostatnio edytował Vaniszek - Dziś, 11:41
Powód: dodano Episode 3

Vendetta: Curse of Raven's Cry (2015) Repack by CorePack

Dodał: Vaniszek Dziś, 06:13

Vendetta: Curse of Raven's Cry (2015) Repack by CorePack


Vendetta: Curse of Raven's Cry (2015) Repack by CorePack


Opis:

Wydana na PC Windows Vendetta: Curse of Raven's Cry to rozszerzona edycja osadzonego w pirackich klimatach, trzecioosobowego RPG akcji Raven's Cry, które ukazało się pierwotnie w styczniu 2015 roku jako dzieło rodzimego, krakowskiego studia Reality Pump, znanego wcześniej głównie za sprawą strategicznej serii Earth oraz dwóch części RPG Two Worlds. Mimo że kilka miesięcy później deweloper oficjalnie ogłosił bankructwo, twórcom gry udało się ponownie zebrać ekipę, aby we współpracy z niemieckim koncernem TopWare przygotować ulepszoną wersję tytułu, przyjętego pierwotnie bardzo krytycznie z powodu niedopracowania i całej masy błędów. Gra dostępna jest zarówno jako samodzielna produkcja, jak i w formie darmowej aktualizacji dla wszystkich posiadaczy oryginalnego Raven's Cry.

W grze wcielamy się w postać groźnego XVIII-wiecznego pirata imieniem Cristopher Raven, chcącego zemścić się na ludziach, którzy zamordowali jego rodzinę, a jemu samemu w młodości odebrali rękę. W toku podzielonej na kilka rozdziałów opowieści przemierzamy otwarty świat, podzielony na obszerne i zróżnicowane lokacje (morskie i lądowe), umiejscowione we wschodnim basenie Morza Karaibskiego, w tym takie historyczne porty jak Santo Domingo czy Port Royale. W naszych pirackich wojażach towarzyszy nam zaś nieodłączny, choć nietypowy przyjaciel - wielki czarny kruk, który pojawił się w życiu bohatera z chwilą śmierci rodziców.

Saints Row 2 (2009) GOG / Polska Wersja Językowa

Dodał: Vaniszek Dziś, 04:39

Saints Row 2 (2009) GOG / Polska Wersja Językowa


Saints Row 2 (2009) GOG / Polska Wersja Językowa


Opis:

Saints Row 2 jest oficjalną kontynuacją wydanej w 2006 gry akcji, pod wieloma względami nawiązującej do produktów z cyklu Grand Theft Auto. Opisywany sequel nie wprowadza zbyt dużej ilości rewolucyjnych zmian, bazując raczej na sprawdzonych pomysłach i poszerzając jedynie wybrane elementy rozgrywki. Ponownie wcielamy się więc w postać członka jednego z rywalizujących między sobą gangów. Uczestniczymy w zadaniach mających między innymi na celu wygrywanie nielegalnych wyścigów czy likwidowanie przedstawicieli konkurencyjnych frakcji.

W miarę kolejnych postępów zdobywamy niezbędne do odblokowania nowych zadań punkty szacunku oraz pieniądze, za które nabywamy nowe bronie, pojazdy, czy elementy ubioru. Do większości misji nie przystępujemy w pojedynkę, lecz działamy w grupie. Ważną rolę odgrywa także przejmowanie kontroli nad kolejnymi dzielnicami miasta, dzięki czemu możliwe staje się poszerzanie swych wpływów. Za produkcję gry ponownie odpowiedzialne jest studio developerskie Volition, znane również między innymi dzięki zręcznościówce The Punisher, czy serii Red Faction.

Saint Seiya: Soldiers' Soul (2015) CODEX

Dodał: Vaniszek Dziś, 02:54

Saint Seiya: Soldiers' Soul (2015) CODEX


Saint Seiya: Soldiers' Soul (2015) CODEX


Opis:

Saint Seiya: Soldiers' Soul to klasyczna bijatyka oparta o uniwersum wykreowane na potrzeby mangi oraz serialowego anime o tytule Rycerze Zodiaku, jeszcze w roku 1986. Seria doczekała się kilku odsłon, w każdej twórcy kładą jednak nacisk przede wszystkim na efektowność oraz dynamikę. Za produkcję wersji na PC odpowiada Bandai Namco.

Jak na mordobicie, gra posiada zaskakująco rozbudowaną warstwę fabularną. Opowiedziana historia skupia się na Rycerzach Zodiaku oraz ich niekończącej się walce ze Złotymi Rycerzami. Główny bohater - Seiya - musi ponownie stanąć w obronie bogini Ateny, tym razem na jego drodze pojawiają się jednak znacznie potężniejsi przeciwnicy. Przywróceni z martwych oponenci z poprzednich odsłon, zostali obdarzeni dodatkowo legendarnymi zbrojami, dającymi im niemal boskie moce. Nasz wojownik z pomocą swoich towarzyszy musi im stawić czoła. Całość jest oparta o kolejny sezon telewizyjnego serialu.

Twierdza: Krzyżowiec II - Szakal i Chan / Stronghold Crusader 2: The Jackal and The Khan (2015) MULTI9-POSTMORTEM / Polska wersja językowa

Dodał: sluca Dziś, 00:06

Twierdza: Krzyżowiec II - Szakal i Chan / Stronghold Crusader 2: The Jackal and The Khan (2015) MULTI9-POSTMORTEM

Polska wersja językowa (napisy + dubbing)


Twierdza: Krzyżowiec II - Szakal i Chan / Stronghold Crusader 2: The Jackal and The Khan (2015) MULTI9-POSTMORTEM / Polska wersja językowa

Osadzona w realiach średniowiecza strategia czasu rzeczywistego (RTS) stanowiąca kontynuację hitu z 2002 roku. W Stronghold: Crusader II gracze ponownie mają okazję wcielić się w role dowódców wojsk walczących na Bliskim Wschodzie w okresie krucjat krzyżowych. Podobnie jak w pierwowzorze, zabawa skupia się na zarządzaniu warownią obronną, w tym gospodarowaniu surowcami i siłą roboczą, wznoszeniu umocnień oraz rekrutowaniu armii zdolnej nie tylko ochronić własną twierdzę, ale także skutecznie oblegać zamki wrogów. Deweloperzy ze studia FireFly postarali się o znacznie większych rozmiarów mapy i wiele nowych rodzajów jednostek. Nowością jest również tryb rozgrywki w kooperacji z drugim graczem, co pozwala podzielić między sobą obowiązki dowódcy armii i zarządcy warowni.

The Book of Unwritten Tales 2 - Almanac Edition (2015) PROPHET / Polska wersja językowa

Dodał: sluca Wczoraj, 23:40

The Book of Unwritten Tales 2 - Almanac Edition (2015) PROPHET

Polska wersja językowa


The Book of Unwritten Tales 2 - Almanac Edition (2015) PROPHET / Polska wersja językowa

Kontynuacja opracowanej w 2009 roku przez studio KING Art Games zabawnej gry przygodowej, opowiadającej o poszukiwaniach potężnego magicznego artefaktu. Akcja drugiej części toczy się w rok po wydarzeniach opisanych w poprzedniczce, a my przejmujemy kontrolę nad znaną nam już drużyną bohaterów, wspomaganych przez sympatycznego stworka, Crittera. Mechanika zabawy nie zmieniła się i nadal czerpie z rozwiązań typowych dla gatunku przygodówek point & click. Na rozwikłanie czeka cała masa zupełnie nowych zagadek, do czego wykorzystamy umiejętności jednej bądź kilku postaci. Podobnie jak w pierwowzorze, rozgrywka wypełniona jest sporą ilością humoru i wyśmiewającymi klasyczne schematy nurtu fantasy nawiązaniami do książek, filmów i gier (m.in. Władca Pierścieni, Harry Potter, Pieśń Lodu i Ognia, Świat Dysku czy World of Warcraft). Oprawa graficzna tytułu została mocno podrasowana, z zachowaniem charakterystycznej stylistyki, cechującej pierwszą odsłonę gry.

Starcraft II Legacy Of The Void 2015 POLiSH.READNFO-O22y / Polska Wersja Językowa

Dodał: valdoo Wczoraj, 21:17

Starcraft II Legacy Of The Void 2015 POLiSH.READNFO-O22y / Polska Wersja Językowa

Starcraft II Legacy Of The Void 2015 POLiSH.READNFO-O22y / Polska Wersja Językowa

Starcraft II: Legacy of the Void to trzeci epizod kontynuacji jednej z najbardziej znanych strategii czasu rzeczywistego w historii gier komputerowych. Pierwsza część tej serii została wydana w 1998 roku i doczekała się dodatku pod tytułem Brood War. Na drugą odsłonę składają się natomiast w sumie trzy epizody: Wings of Liberty, Heart of the Swarm, Legacy of the Void. Za wszystkie tytuły odpowiada firma Blizzard.

Invisible, Inc. Contingency Plan (2015) SKIDROW

Dodał: Vaniszek Wczoraj, 16:38

Invisible, Inc. Contingency Plan (2015) SKIDROW


Invisible, Inc. Contingency Plan (2015) SKIDROW


Opis:

Invisible, Inc. to turowa strategia, pozwalająca na pokierowanie niewielkimi oddziałami szpiegów. Grę w wersji na PC opracowało studio Klei Entertainment, czyli twórcy takich produkcji jak Mark of the Ninja, Don't Starve oraz serii Shank.

Gracze wcielają się w szpiega, działającego w ramach tajnej organizacji. Naszym zadaniem jest włamywanie się do siedzib potężnych korporacji na całym globie i kradzież tajnych danych. Autorzy zadbali o to, aby profesja bohaterów znalazła odbicie w mechanizmach rozgrywki, dlatego kluczową rolę w odnoszeniu zwycięstw odgrywa pozyskiwanie informacji, a nie właściwe ustawianie podwładnych na mapie.

W Invisible, Inc. dowodzony przez nas oddział nie jest zbyt potężny i raczej nie przetrwa bezpośredniej konfrontacji z dobrze uzbrojonymi strażnikami. Skuteczne wypełnianie celów misji wymaga więc dużej dozy sprytu. Przy pomocy zaawansowanej sztucznej inteligencji musimy włamywać się do systemów bezpieczeństwa, manipulować kamerami i wykorzystywać wszystkie dostępne metody w celu odkrycia lokalizacji nieprzyjaciół. Tylko w ten sposób zapewnimy sobie przewagę, która ostatecznie umożliwi nam ominięcie przeciwników i zakończenie misji sukcesem.

Minecraft: Story Mode - Episode 3 (2015) CODEX

Dodał: Vaniszek 24 Listopad 2015 20:14

Minecraft: Story Mode - Episode 3 (2015) CODEX


Minecraft: Story Mode - Episode 3 (2015) CODEX


Opis:

Minecraft: Story Mode to kolejna epizodyczna gra przygodowa w dorobku utytułowanego amerykańskiego studia Telltale Games, mającego na swoim koncie takie bestsellery, jak The Walking Dead, Tales from the Borderlands, Game of Thrones czy serię Sam & Max. Tym razem mamy jednak do czynienia z produkcją na wskroś wyjątkową. Gra została przygotowana we współpracy ze szwedzką firmą Mojang AB - twórcami legendarnego Minecrafta, a jej akcja rozgrywa się nigdzie indziej, lecz w uniwersum tego właśnie tytułu, który w przeciągu kilku lat od premiery pierwszej grywalnej wersji, stał się prawdziwym fenomenem kultury masowej, skupiając wokół siebie milionowe rzesze fanów.

Podobnie jak większość ostatnich produkcji Telltale Games, Minecraft: Story Mode ukazał się na wszystkich liczących się platformach sprzętowych, takich jak PC Windows. Na każdej z nich gracze otrzymali tę samą grę, dostosowaną rzecz jasna do możliwości technicznych określonego sprzętu. Poszczególne epizody trafiły tradycyjnie w pierwszej kolejności do dystrybucji elektronicznej, jednak w późniejszym czasie niektóre z platform doczekały się także klasycznej wersji pudełkowej.

The Book of Unwritten Tales 2 (2015) MULTi5-CPY

Dodał: Vaniszek 24 Listopad 2015 18:38

The Book of Unwritten Tales 2 (2015) MULTi5-CPY


The Book of Unwritten Tales 2 (2015) MULTi5-CPY


Opis:

The Book of Unwritten Tales 2 jest kontynuacją dobrze przyjętej gry przygodowej point-and-click The Book of Unwritten Tales. Twórcy z belgijskiego studia KING Art Games stworzyli tę humorystyczną przygodówkę we współpracy z nowym wydawcą – firmą Nordic Games Publishing. Poprzedni (Hamburger Medien Haus) niestety zbankrutował, więc niewielkie studio, choć stworzyło popularny tytuł, nie zarobiło na nim dużych pieniędzy.

W drugiej odsłonie przyjdzie graczom wrócić do magicznego świata, w którym walczą ze sobą Armia Cieni i Sojusz. Skojarzenia z konfliktem znanym z serii Warcraft są jak najbardziej na miejscu, gdyż celem twórców serii The Book of Unwritten Tales było także obśmianie klasycznych schematów znanych z popularnych gier, filmów i książek o tematyce fantasy, takich jak Władca Pierścieni, Harry Potter,

Scourge of War: Waterloo (2015) RELOADED

Dodał: faldino12 24 Listopad 2015 16:09

Scourge of War: Waterloo (2015) RELOADED

Scourge of War: Waterloo (2015) RELOADED

Opis:
Scourge of War: Waterloo to druga odsłona wysoko ocenianej serii taktycznych strategii czasu rzeczywistego, stworzonej przez niezależne studio NorbSoftDev, znane wcześniej także za sprawą cyklu Take Command. W przeciwieństwie do wspomnianego cyklu, a także pierwszej części Scourge of War, których akcja toczyła się w realiach amerykańskiej wojny secesyjnej, tym razem gra przenosi nas do Europy czasów napoleońskich

Club Manager 2016 (2015) RELOADED

Dodał: faldino12 24 Listopad 2015 16:09

Club Manager 2016 (2015) RELOADED

Club Manager 2016 (2015) RELOADED

Opis:
W Club Manager 2016 dane będzie Ci wcielić się w role managera drużyny piłkarskiej. Zacznij zarzadzać jednym z klubów z osmiu lig europejskich. Club Manager 2016 zawiera w sobie proste cechy taktyczne bez wymyślnych gadżetów. Poskładaj zespół, wzbudzaj zaufanie kibiców, dbaj o klubowy marketing, przekonuj sponsorow by podpisali z Toba umowy oraz rozwijaj szkółkę dla młodych graczy

A.I. Invasion (2015) RELOADED

Dodał: faldino12 24 Listopad 2015 16:08

A.I. Invasion (2015) RELOADED

A.I. Invasion (2015) RELOADED

Opis:
A.I. Invasion jest grą osadzoną w przyszłości. Wciel się w rolę żołnierza walczącego z maszynami, które przejęły władze nad światem.

Slender: The Arrival (2013) GOG

Dodał: Vaniszek 24 Listopad 2015 02:29

Slender: The Arrival (2013) GOG


Slender: The Arrival (2013) GOG


Opis:

Slender: The Arrival to gra należaca do gatunku survival-horror, będąca komercyjną kontynuacją darmowego przeboju Slender: The Eight Pages. Projekt opracował twórca oryginału, czyli Mark Hadley oraz zespół Blue Isle Studios.

Gra jest pierwszoosobowym horrorem, w którym naszym zadaniem jest poznanie mrocznej historii oraz ucieczka przed niebezpieczeństwem. Rozgrywka polega głównie na poszukiwaniu rozrzuconych po okolicy przedmiotów, takich jak strony manuskryptu opisujące tytułowe stworzenie oraz wchodzeniu w interakcje z przedmiotami, na przykład generatorami napięcia. Zagrożeniem przed jakim uciekamy jest Slender Man. Dziwaczny stwór, którego legenda narodziła się w internecie w połowie lat 2000.

Switch Galaxy Ultra (2015) SKIDROW / Polska Wersja Językowa

Dodał: Vaniszek 24 Listopad 2015 02:28

Switch Galaxy Ultra (2015) SKIDROW / Polska Wersja Językowa


Switch Galaxy Ultra (2015) SKIDROW / Polska Wersja Językowa


Opis:

Switch Galaxy Ultra jest niesłychanie wciągającą, szybką grą arcade. Wymijaj przeciwników i przeszkody na swojej drodze gdy podróżujesz poprzez galaktykę zbierając Tantalum dla Technologii Dakur. Jest to gra pełna treści, która sprawi, że będziesz gnać przez galaktykę z zawrotną prędkością.

Zbieraj kredyty, które możesz wydać na nowe statki oraz ulepszenia, wlatuj w przyśpieszacze i zbieraj wzmocnienia aby bić rekordy prędkości. A jeśli to dalej dla Ciebie za mało, spróbuj trybu survival, z jednym życiem i nieskończoną drogą przed sobą...jak długo możesz wytrwać?

StarCraft II: Legacy of the Void (2015) RELOADED

Dodał: :-( 23 Listopad 2015 23:37

StarCraft II: Legacy of the Void (2015) RELOADED

StarCraft II: Legacy of the Void (2015) RELOADED

StarCraft II: Legacy of the Void (2015) RELOADED

Starcraft II: Legacy of the Void to trzeci epizod kontynuacji jednej z najbardziej znanych strategii czasu rzeczywistego w historii gier komputerowych. Pierwsza część tej serii została wydana w 1998 roku i doczekała się dodatku pod tytułem Brood War. Na drugą odsłonę składają się natomiast w sumie trzy epizody: Wings of Liberty, Heart of the Swarm, Legacy of the Void. Za wszystkie tytuły odpowiada firma Blizzard.


Thea: The Awakening (2015) CODEX

Dodał: demonix666 23 Listopad 2015 20:54

Thea: The Awakening (2015) CODEX

Thea: The Awakening (2015) CODEX

Thea: The Awakening (2015) CODEX
Opis:
Thea: The Awakening to rzadko spotykany na pecetach miks gatunkowy, który u swojego fundamentu ma strategię turową, lecz zawiera także elementy gry survivalowej, karcianej i paragrafowej. Również realia, w których toczy się akcja tej produkcji, są nietypowe – mamy tu mroczny świat fantasy po apokalipsie, czerpiący garściami z mitologii słowiańskiej, jeśli chodzi o klimat, bestiariusz etc. Omawiana gra jest debiutanckim dziełem niezależnego zespołu MuHa Games, który został założony w Oksfordzie, lecz liczną jego część stanowią Polacy (w tym deweloperzy maczający palce przy serii Wiedźmin).

Na początku zabawy wybieramy jedno z ośmiu słowiańskich bóstw o unikalnych zdolnościach, którym pokierujemy. Następnie trafiamy na rozległą, losowo generowaną mapę, gdzie najważniejszym punktem jest znajdująca się pod naszą pieczą mała wioska, zamieszkana przez garstkę ludzi ocalałych z tajemniczego kataklizmu, jaki nawiedził świat Thea. Każdy człowiek pod naszą kontrolą to postać z unikalnym wyposażeniem oraz zestawem współczynników i zdolności. Istotą rozgrywki jest eksplorowanie magicznej krainy w turach na mapie podzielonej na heksagonalne pola, gromadzenie surowców (w tym niezbędnego do przetrwania pożywienia), rozbudowywanie osady, konstruowanie przeróżnych przedmiotów oraz zmaganie się z przeciwnościami losu, które przybierają postać nie tylko potworów czy złych mocy, ale również chorób, pożarów etc.
Evil Defenders (2015) RELOADED

Dodał: first_person 23 Listopad 2015 15:09

Evil Defenders (2015) RELOADED

Evil Defenders (2015) RELOADED

Evil Defenders jest to klasyczny tower defense. Naszym zadaniem będzie oczywiście budowanie kolejnych, obronnych fortyfikacji, które będą musiały stawić czoła kolejnym falom atakujących nas ludzi. Z każdym kolejnym poziomem, po stronie przeciwnika pojawią się nowe jednostki, również u nas, z każdym, nowo zdobytym punktem doświadczenia, będziemy mogli rozwinąć poszczególne jednostki a także postawić zupełnie nowe.
W gierkach typu „tower defense” próżno szukać szczególnych innowacji. Tak na prawdę wszystko rozchodzi się o spójny klimat i ciekawą fabułę. W tym przypadku obydwa te zadania zostały wykonane na piątkę i dlatego z czystym sumieniem mogzna polecić wam Evil Defenders. Grafika wygląda naprawdę dobrze, dźwięk zarówno od strony muzycznej jak i „efektowej” daje radę a stworki, którymi przyjdzie nam zarządzać mimo „potwornej” aparycji, szybko dadzą się polubić..

Pure Pool - Snooker Pack (2015) POSTMORTEM

Dodał: Vaniszek 23 Listopad 2015 13:21

Pure Pool - Snooker Pack (2015) POSTMORTEM


Pure Pool - Snooker Pack (2015) POSTMORTEM


Opis:

Pure Pool to symulator bilarda, za produkcję którego odpowiada niezależne brytyjskie studio VooFoo, znane z wielu tytułów stworzonych z myślą o konsolach z rodziny PlayStation, takich jak Pure Chess czy Backgammon Blitz. Deweloper odpowiada również za grę Hustle Kings, poniekąd duchowego poprzednika Pure Pool. Doświadczenie jakie zespół zdobył przy tym tamtym tytule zostało wykorzystane przy opracowywaniu silnika i interfejsu nowej gry.

Pure Pool nie rożni się specjalnie od wielu innych dostępnych na rynku symulatorów bilarda. Gra oferuje kilka wariantów rozgrywki oraz wiele opcji i możliwości modyfikacji sposobu zabawy. Realistyczny model rozgrywki i fizyki powinien zadowolić fanów bilarda. Gracze mogą wykonywać szereg skomplikowanych sztuczek czy podkręcać i podbijać bile. W przeciwieństwie do Hustle Kings, twórcy stawiają jednak na pełną integrację produkcji z trybem multiplayer. Pure Pool oferuje sieciowy hub, w którym gracze mogą umawiać się na kolejne partie i spotykać się ze sobą nawzajem. Każdy przedstawiony jest w postaci indywidualnego trójwymiarowego awatara.

Winter Sports Trilogy Super Pack (2015) PROPHET

Dodał: Altaron 22 Listopad 2015 17:54

Winter Sports Trilogy Super Pack (2015) PROPHET


Winter Sports Trilogy Super Pack (2015) PROPHET


Info

Winter Sports, jak sama nazwa wskazuje, jest sportową grą symulacyjną, która umożliwia nam wzięcie udziału w dyscyplinach sportowych rozgrywających się podczas zimowej olimpiady. Produkcja stworzona i wydana została przez Oxygen Interactive, a przeznaczona jest na dwie platformy sprzętowe: komputery PC oraz konsolę PS2.