EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Top Gun [2010/MULTI5/FullRIP] RAS

Dodał: djzielony 20 Listopad 2011 12:31


Top Gun [2010/MULTI5/FullRIP] RAS


Zręcznościowa strzelanina z samolotami wojskowymi w rolach głównych. Stworzona na licencji popularnego filmu z Tomem Cruisem w roli głównej.

Top Gun to zręcznościowy symulator lotu, zaprojektowany w oparciu o licencję filmu z 1986 roku z Tomem Cruisem w roli głównej. Za jego produkcję odpowiedzialne jest studio doublesix, mające w dorobku zręcznościówki Burn, Zombie, Burn (PC, PS3) oraz South Park Let’s Go Tower Defense Play (X360).

Top Gun jest zręcznościową strzelaniną (z możliwością swobodnego lotu po wyznaczonym terenie), w której gracz zasiada za sterami ponaddźwiękowych myśliwców. Do prac nad grą zaangażowany został m.in. Jack Epps, autor scenariusza kinowego hitu. Zlecono mu poszerzenie znanej z filmu historii o nowe wątki. Te ostatnie są często przerywane przez ciekawe wymiany zda? pomiędzy Maverickiem, Goosem, Icemanem, Jesterem, Viperem, Merlinem, Sliderem oraz Wolfmanem, czyli pilotami grającymi pierwszoplanowe role.

W Kampanii – głównym trybie rozgrywki dla pojedynczego gracza – przejmujemy kontrolę nad pierwszym z wymienionych bohaterów i trafimy do Akademii Lotniczej. Kolejne stopnie kariery osiągamy poprzez branie udziału w lotach ćwiczeniowych oraz akcjach bojowych w basenie Oceanu Indyjskiego.

Poszczególne misje są dosyć standardowe. W większości przypadków polegają na walkach z pilotami wrogich myśliwców, a także obronie swoich lub atakowaniu cudzych baz wojskowych. W grze nie zabrakło oczywiście większych bitew z udziałem sporej liczby jednostek.

Ponadto, samotny gracz może oddać się rozgrywce w trybie Horde. Standardowo zostaje on tutaj rzucony na głęboką wodę – jego zadaniem jest przeżycie zmasowanego ataku wroga, podzielonego na kilkanaście fal o wzrastającym poziomie trudności. Oprócz opcji przeznaczonych typowo dla jednego gracza, twórcy stworzyli pięć trybów rozgrywki wieloosobowej (Deathmatch, Team Deathmatch, Top Gun, Bombing Run and Capture the Flag). W pojedynczej rozgrywce może wziąć udział do 16 osób.

W miarę odnoszenia sukcesów w Kampanii oraz w trybie wieloosobowym, gracz odblokowuje kolejne, coraz lepsze modele samolotów, zwiększając tym samym swoje możliwości w walce powietrznej. Produkcja pod względem graficznym nie prezentuje się być może zbyt efektownie, lecz nadrabia to dużym tempem akcji.wymagania sprzętowe: Pentium 4 3.0 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza), 1 GB HDD, Windows XP/Vista/7

instalacja;rozpakuj,uruchom setup.bat,start z pulpitu

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

Użytkownik VIP

arek16418Użytkownik

#1 | Dodany: 20 Listopad 2011 13:35

jak to odpalić po wypakowaniu ????????
Użytkownik VIP

marckpolUżytkownik

#2 | Dodany: 20 Listopad 2011 13:51

No właśnie co z tym zrobić po wypakowaniu
Użytkownik VIP

kramar95Użytkownik

#3 | Dodany: 20 Listopad 2011 15:40

marckpol,
a jakie macie pliki po wypakowanie?
Użytkownik VIP

kola3531Użytkownik

#4 | Dodany: 20 Listopad 2011 16:24

Klikacie <setup>. Po otworzeniu się okna naciskacie na <Enter> i zaczyna się rozpakowywać. W międzyczasie otwierają się jakieś strony internetowe - zamknąć je. Po wypakowaniu pisze, żeby nacisnąc dowolny klawisz.
I gotowe.
Plik <Top Gun .exe> w folderze <binary> albo startujesz z pulpitu.
Użytkownik VIP

PaNtErRa1991Użytkownik

#5 | Dodany: 20 Listopad 2011 18:43

Fajna gra, skoda że już nie ma gwiazdek bo uploader dostałby 5 xD
Użytkownik VIP

GustaV303Użytkownik

#6 | Dodany: 21 Listopad 2011 21:44

Kurde nie wiem dlaczego ale po wypakowaniu tej gry i odpaleniu, po obejrzeniu reklam gra zatrzymuje się w momencie gry pojawia się logo Top Gun.
Wie ktoś co z tym zrobić ?

Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.