EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Lexus ISF Track Time 2008 (ENG)[PC-Full Version]

Dodał: misio1121 23 Grudzień 2011 13:16


Lexus ISF Track Time 2008 (ENG)[PC-Full Version]

 Lexus ISF Track Time 2008 (ENG)[PC-Full Version]

 Lexus ISF Track Time 2008 (ENG)[PC-Full Version]
Gatunek: Symulatory
Data wydania: 2008
Producent: Atari
Wymagania sprzętowe:
Pentium III 1.6 MHz, 256 MB RAM

Lexus, pozazdrościł sukcesu BMW i postanowił, że razem z ATARI stworzy własną wersję gry, która promowałaby ich najnowszy samochód o nazwie IS F. Prace bardzo szybko ruszyły do przodu. Gra została oparta na silniku znakomitego symulatora rFactor i wkrótce została udostępniona za darmo pod nazwą Lexus IS-F Track Time.


Po uruchomieniu gry pokazuje nam się jeden samochód, będący sztandarem tej gry. Model auta to Lexus IS F, który wygląda dość imponująco. W tym miejscu możemy sobie wybrać kolor karoserii oraz tapicerki pojazdu. Następnie mamy do wyboru trzy trasy o różnym stopniu trudności. Na każdym torze ścigamy się z komputerowymi przeciwnikami, walcząc o pierwsze miejsce i najlepszy czas, który zapisany zostaje na stronie z wynikami online.


Jak na porządny symulator przystało fizyka jazdy jest bardzo dobra, autorzy poszli o krok dalej i udostępnili nam dosyć dużo różnych opcji wpływających na zachowanie pojazdu na drodze. Możemy dowolnie zwiększać i zmniejszać parametry, kontrole trakcji i wiele innych wspomagających automatów. Nie sposób ich opisać, bo wiele różnych funkcji było dla mnie nie zrozumiałych. Dla zupełnych laików jest domyślnie ustawiona uproszczona wersja rozrywki, w której nie ma potrzeby siedzieć przy ustawieniach auta. Po prostu, komputer sam dostosowuje nasz pojazd do warunków jazdy w czasie wyścigu.


Oczywiście sama konfiguracja pojazdu to nie wszystko. Program wzbogacony jest o możliwości ustawie? grafiki (kilkanaście opcji), ustawienia kamery. Pieczołowicie odwzorowano obraz ze środka samochodu, gdzie dokładnie widać prędkościomierz, stan paliwa, a nawet dodano możliwość obrócenia widoku w dowolnym kierunku.


Lexus IS-F Track Time to świetny symulator, dla tych którzy zwracają uwagę na fizykę jazdy, lubią grzebać w parametrach auta, wyłączać niepotrzebne funkcje, aby mieć pełna kontrole nad autem. Z drugiej strony, jeden model samochodu, tylko trzy trasy i brak trybu multiplayer nie może przedłużyć rozrywkę z tego programu w niesko?czoność. Jednak gra jest na tyle dopracowana, że warto zwrócić na nią uwagę. Lexus ISF Track Time 2008 (ENG)[PC-Full Version]
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!
Zobacz inne moje newsy na EXSite.pl

Użytkownik VIP

Tomaszn1989Użytkownik

#1 | Dodany: 23 Grudzień 2011 14:06

a poda ktos inne linki do pobrania??
Użytkownik VIP

ngretyskUżytkownik

#2 | Dodany: 23 Grudzień 2011 16:47

Links Filesonic or Wupload????/
Użytkownik VIP

Tomaszn1989Użytkownik

#3 | Dodany: 26 Grudzień 2011 17:44

no niestety ale ten kink nie chodzi

Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.