EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

The Swarm (2008/PC/RePack/MULTI2) by VANSIK

Dodał: SebaSTI 11 Czerwiec 2012 18:44


 The Swarm (2008/PC/RePack/MULTI2) by VANSIK

 The Swarm (2008/PC/RePack/MULTI2) by VANSIK


The Swarm to strzelanina z widokiem z perspektywy trzeciej osoby, której akcja osadzona jest w zniszczonej Moskwie. Tytuł przygotowywany został na PC przez mieszczące się w Jekaterynburgu studio developerskie Targem (odpowiedzialne m.in. za takie produkcje jak Battle Mages, Day Watch czy Hard Truck: Apocalypse).

Fabuła gry opowiada o zmaganiach bohatera próbującego przeżyć w zrujnowanej stolicy Rosji. To miasto, podobnie jak i inne zbiorowiska ludzkie na Ziemi, ucierpiało wskutek ataku obcych, którzy przybyli na naszą planetę w bynajmniej nie pokojowych zamiarach. Wojsko, nie mogąc sobie poradzić z przeważającą siłą agresorów, postanowiło uciec się do ostateczności i użyło bomb atomowych. W efekcie Ziemia stała się pozbawioną życia pustynią. Ludzie, którym udało się przeżyć, zostali zmuszeni do skrycia się pod ziemią w tunelach metra, piwnicach i kanałach. Tam zgrupowali się w walczące o przetrwanie gangi. Najgorsze w tym wszystkim było jednak to, że kosmici przeżyli…

Nasz bohater początkowo jest zwykłym człowiekiem, jednak w trakcie rozgrywki, dzięki mutacjom i kopiowaniu mocy obcych, staje się potężniejszy. W tym pierwszym przypadku można liczyć między innymi na zamianę rąk na szpony. Jeśli zaś chodzi o umiejętności, sterowana postać może nabyć nowy tryb wizji czy nawet posiąść umiejętność spowalniania czasu. Wszystkie te zmiany mają swoją cenę w postaci utraty poczytalności. W gestii gracza pozostanie więc wybór, czy woli grać pozbawionym człowiecze?stwa potworem, czy też zdanym wyłącznie na zdobytą bro? człowiekiem.

W grze przychodzi nam walczyć nie tylko z ludźmi, ale również z obcymi, ci zaś występują w przeróżnych rozmiarach, począwszy od mniejszych od bohatera, a na ogromnych, wielkich jak dom kreaturach mogących zabić nas jednym uderzeniem sko?czywszy.

W trakcie rozgrywki przemierzamy zdewastowaną Moskwę, w której niejednokrotnie natykamy się na znane z rzeczywistości, ale zmienione przez wojnę miejsca. Walczymy między innymi na Placu Czerwonym, bronimy się też przy wejściu na Kreml przed atakiem rozwścieczonego, pięćdziesięciometrowego giganta.

Tryb gry: single player Nośnik: 1 DVD
wymagania sprzętowe:

Pentium 4 2.8 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 7600 lub lepsza), 3.5 GB HDD, Windows XP/Vista

Title: symbiont / The Swarm
Released: 2008
Genre: Action / 3D / 3rd Person / Stealth
Developer: Targem Games
Publisher: Buka Entertainment
Language: Ru/ENG

Features RePack'a:

- Repak is based on the license
- Do not recoded
- Game Version: v1.0
- Installation time ~ 1 minute
- Author repack: VANSIK

 The Swarm (2008/PC/RePack/MULTI2) by VANSIK

 The Swarm (2008/PC/RePack/MULTI2) by VANSIK

 The Swarm (2008/PC/RePack/MULTI2) by VANSIK
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!
 The Swarm (2008/PC/RePack/MULTI2) by VANSIKUżytkownik VIP

piszczyszczykUżytkownik

#1 | Dodany: 15 Czerwiec 2012 07:51

Brak innego języka!Jest tylko rosyjski!śCIEMA!!!!!!!!!

Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.