EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Grotesque Tactics Evil Heroes 2010 (ENG/GER)- FANiSO / Grotesque Tactics 2 : Dungeons and Donuts (2011.MULTI2) - THETA

Dodał: Starbuck 25 Listopad 2011 10:28

Grotesque Tactics Evil Heroes 2010 (ENG/GER)- FANiSO :


Grotesque Tactics Evil Heroes 2010 (ENG/GER)- FANiSO / Grotesque Tactics 2 : Dungeons and Donuts (2011.MULTI2) - THETA


Grotesque Tactics: Evil Heroes to taktyczna gra RPG osadzona w świecie fantasy. Wykonujemy zadania, zdobywamy doświadczenie i skarby, ratujemy dziewice ze szponów bestii - wszystko to okraszone ironicznym i groteskowym humorem oraz przyprawione całkiem przyjemną grafiką

Główną postacią Evil Heroes jest młody rekrut imieniem Drake. Niestety, chłopak oblał egzaminy w akademii wojskowej i nie może walczyć za swoje dumne królestwo – Glory. Sfrustrowany i upokorzony postanawia zako?czyć swoje życie skacząc prosto w gardła okrutnych … grzybów. Jednak będąc na miejscu zauważa, że takich jak on jest więcej, co ciekawsze są to pozostałości armii, która w bitwie o wszystko została doszczętnie rozbita. Bitwie, w której udziału mu odmówiono! Nasz dzielny, niedoszły wojak spotyka jednego z najbardziej znanych rycerzy, aroganckiego Holy Avatara, który zapoznaje go z obecną sytuacją – po przegranej wojnie cały kraj jest obecnie we władaniu potworów Mrocznego Kościoła, a co gorsze (czego rycerz nie może przeboleć), został on pokonany po raz pierwszy w życiu!

I to właśnie na barkach Drake’a, czyli inaczej mówiąc na naszych, spoczywa odpowiedzialność za wygnanie najeźdźców zanim ludność królestwa dowie się o przegranej bitwie i wpadnie w panikę. Niestety, łatwo nie będzie – praktycznie wszyscy rycerze są albo śmiertelnie ranni albo już nie żyją, a jedyni rekruci, na jakich możemy liczyć to najgorsze wyrzutki społecze?stwa. Oczywiście, są jeszcze najstraszliwsze stworzenia, jakie widziała ziemia – kobiety …, ale jeśli chcemy wygrać, nie mamy innego wyjścia jak włączyć je do naszej armii.

Podobnie jak w zawieszonym Heroes Hunter, tak i tutaj twórcy popuścili wodze swojej wyobraźni i podeszli do sprawy dość ironicznie – jak sami mówią, ich nowe dzieło można porównać do takich gier jak Fire Emblem, Final Fantasy Tactics, Shining Force czy Disgaea. Oczywiście, jeśli dodalibyście do wspomnianych pozycji potężną dawkę pokrętnego humoru. W Grotesque Tactics: Evil Heroes obecne są elementy typowe dla klasycznych gier RPG – rozwiązywanie questów związanych z główną osią fabuły, jak również zadania poboczne, szukanie skarbów, handel czy rozwój członków naszej drużyny, w skład której wchodzą m.in. wspomniany już arogancki Holy Avatar, żądny krwi wampir Solithaire czy słodziutka ale strasznie irytująca anielica, Angelina. Drogą do sukcesu jest poznanie mocnych i słabych stron naszych podopiecznych oraz odpowiednie ich wykorzystanie w walkach.

Walki toczą się w kolorowych otoczeniach rodem z fantasy, a ponieważ twórcy postawili na system turowy, gracz musi wykazać się przynajmniej minimalnym zmysłem taktycznym i strategicznym. Oprócz zwykłych przeciwników od czasu do czasu zmierzyć się musimy z wielkimi i mało sympatycznymi bossami, sprawiającymi naprawdę sporo kłopotów. Nagrodą za ich pokonanie, oczywiście oprócz bogactw i punktów doświadczenia, jest możliwość wyrwania z ich szponów półnagich dziewic , podążających następnie za naszą drużyną jako coś w rodzaju gruppies. ^^


Wymagania :


Grotesque Tactics Evil Heroes 2010 (ENG/GER)- FANiSO / Grotesque Tactics 2 : Dungeons and Donuts (2011.MULTI2) - THETA
Grotesque Tactics Evil Heroes 2010 (ENG/GER)- FANiSO / Grotesque Tactics 2 : Dungeons and Donuts (2011.MULTI2) - THETA
Grotesque Tactics Evil Heroes 2010 (ENG/GER)- FANiSO / Grotesque Tactics 2 : Dungeons and Donuts (2011.MULTI2) - THETA
Grotesque Tactics Evil Heroes 2010 (ENG/GER)- FANiSO / Grotesque Tactics 2 : Dungeons and Donuts (2011.MULTI2) - THETA
Grotesque Tactics Evil Heroes 2010 (ENG/GER)- FANiSO / Grotesque Tactics 2 : Dungeons and Donuts (2011.MULTI2) - THETA
Grotesque Tactics Evil Heroes 2010 (ENG/GER)- FANiSO / Grotesque Tactics 2 : Dungeons and Donuts (2011.MULTI2) - THETA
Grotesque Tactics Evil Heroes 2010 (ENG/GER)- FANiSO / Grotesque Tactics 2 : Dungeons and Donuts (2011.MULTI2) - THETA

Grotesque Tactics Evil Heroes 2010 (ENG/GER)- FANiSO / Grotesque Tactics 2 : Dungeons and Donuts (2011.MULTI2) - THETA
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!


Grotesque Tactics 2: Dungeons & Donuts :


Grotesque Tactics Evil Heroes 2010 (ENG/GER)- FANiSO / Grotesque Tactics 2 : Dungeons and Donuts (2011.MULTI2) - THETAGrotesque Tactics 2: Dungeons & Donuts to gra, w której gracz poznaje dalsze losy obywateli Królestwa Chwały, którzy po triumfalnym boju ze stwórami Mrocznego Kościoła, świętowali wygraną w piwnicach swych rywali. Grotesque Tactics 2: Dungeons & Donuts opiera się w głównej mierze na podejmowaniu questów, szukaniu klejnotów, rozwijaniu drużyny, handlu, a także wymyślaniu nowiutkich strategii walki. Grotesque Tactics 2: Dungeons & Donuts doczekała się liczebnych zmian, zwłaszcza na płaszczyźnie oprawy graficznej, edytora postaci, oraz systemu rozwoju bohaterów. W tym ostatnim przypadku gracz uzyskuje dostęp m.in. do rozbudowanych drzewek biegłości.


Grotesque Tactics Evil Heroes 2010 (ENG/GER)- FANiSO / Grotesque Tactics 2 : Dungeons and Donuts (2011.MULTI2) - THETA
Grotesque Tactics Evil Heroes 2010 (ENG/GER)- FANiSO / Grotesque Tactics 2 : Dungeons and Donuts (2011.MULTI2) - THETA
Grotesque Tactics Evil Heroes 2010 (ENG/GER)- FANiSO / Grotesque Tactics 2 : Dungeons and Donuts (2011.MULTI2) - THETAGrotesque Tactics Evil Heroes 2010 (ENG/GER)- FANiSO / Grotesque Tactics 2 : Dungeons and Donuts (2011.MULTI2) - THETA
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!
Zobacz inne moje newsy na EXSite.pl

Użytkownik VIP

mik_serUżytkownik

#1 | Dodany: 17 Czerwiec 2010 16:21

Można prosić RS
Użytkownik VIP

Wujek AdolfUżytkownik

#2 | Dodany: 17 Czerwiec 2010 16:37

mam pytanko do wstawiającego
wersja angielska czy niemiecka?
Użytkownik VIP

StarbuckUżytkownik

#3 | Dodany: 17 Czerwiec 2010 17:03

Cytat: Wujek Adolf
wersja angielska czy niemiecka?


Wersja Angielska i Niemiecka do wybory podczas uruchamiania gry . Dodałem juz w tytule wersje językowe .
Użytkownik VIP

Wujek AdolfUżytkownik

#4 | Dodany: 17 Czerwiec 2010 17:28

dzięki za info :D

5 za wstawke
Użytkownik VIP

mushabellyUżytkownik

#5 | Dodany: 17 Czerwiec 2010 22:58

Szukałem tej gry! Daję 6! :D :D :D Pozdrawiam!
Użytkownik VIP

Arthur_93VIP

#6 | Dodany: 19 Czerwiec 2010 20:59

ok
Użytkownik VIP

madacitaUżytkownik

#7 | Dodany: 2 Lipiec 2010 18:27

tylko 3 party !

http://sharingmatrix.com/file/10154537/Grotesque_Tactics._Evil_Heroes.part1.rar
http://sharingmatrix.com/file/10377093/Grotesque_Tactics._Evil_Heroes.part2.rar
http://sharingmatrix.com/file/10548436/Grotesque_Tactics._Evil_Heroes.part3.rar
Użytkownik VIP

FireCzachaUżytkownik

#8 | Dodany: 18 Listopad 2011 20:17

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!
Użytkownik VIP

BlodVarkVIP Uploader

#9 | Dodany: 25 Listopad 2011 10:29

ok
Użytkownik VIP

kogutosUżytkownik

#10 | Dodany: 27 Listopad 2011 01:31

spachowalem gre a dalej wyskakuje jakis problem
ma ktos podobnie?
Użytkownik VIP

kociej88Użytkownik

#11 | Dodany: 25 Styczeń 2012 19:47

ja również mam problem po wypakowaniu i zainstalowaniu

Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.