EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Chaos League: Sudden Death [2005/ENG]

Dodał: djzielony 5 Listopad 2011 17:36


Chaos League: Sudden Death [2005/ENG]


Dodatek jest samodzielny i nie wymaga podstawy.


Chaos League: Sudden Death to rozszerzenie wydanej w 2004 roku nietypowej symulacji brutalnej gry sportowej, będącej w rzeczywistości czymś pomiędzy piłką nożną oraz rugby (świat fantasy, brak jakichkolwiek zasad fair-play i generalnie jatka na boisku). W tej produkcji reguły zmaga? na wirtualnych stadionach sprowadzają się do jednego punktu: należy zdobyć jak najwięcej goli, używając przy tym argumentów w postaci pięści, nóg, umiejętności magicznych oraz broni, jakimi dysponują zawodnicy z drużyny gracza.

Dodatek wprowadza do rozgrywki trzy zupełnie nowe rasy, z czego każda posiada inne współczynniki oraz cechy charakterystyczne. Wirtualne spotkania mogą teraz rozgrywać się na czterech premierowych boiskach. Ponadto, twórcy przygotowali nowe rodzaje czarów, a także dodali opcje pozwalające na używane ich automatycznie przez podopiecznych. Dzięki niektórym zaklęciom-kombosom publiczność może nawet wbiec na boisko i pomóc naszym zawodnikom, o ile oczywiście jesteśmy gospodarzami danego meczu; w przeciwnym wypadku - trzeba bardzo uważać. Z pozostałych nowości warto również wymienić możliwość siłowego „pertraktowania” z sędzią, gdy nie zgadzamy się z podjętą przez niego decyzją (po serii ciosów dość szybko zmienia swoje zdanie) oraz zaimplementowanie 19 nowych postaci bohaterów do wyboru. Do tego wszystkiego dochodzą jeszcze: zmienione formy prezentowania statystyk wirtualnych zawodników, możliwość wyboru kapitana drużyny, jak również przydzielenia członkom prowadzonego zespołu różnorodnych, boiskowych funkcji (napastnik, obro?ca, etc.).

Wydarzenia na ekranie okraszone są ciekawymi komentarzami, utrzymującymi klimat znany z pierwowzoru (brutalny humor). Nie zapomniano też o optymalizacji kodu, poprawkach efektów graficznych, nowych ciosach dla zawodników, czy trybie zmaga? wieloosobowych (rozgrywanie turniejów czy ligowych sezonów w sieci lokalnej lub Internecie). W tej ostatniej opcji wprowadzono możliwość obserwowania pojedynków innych graczy (tzw. spectator mode).INSTALACJA;zamontuj,zainstaluj,zainstaluj patch,wrzuć crack,grajUwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.