EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

EA Sports : Cricket (2007)

Dodał: Starbuck 8 Listopad 2011 00:09

EA Sports :  Cricket (2007)EA SPORTS Cricket 07 to rozbudowany symulator krykietu, niezwykle popularnej na Wyspach Brytyjskich i Antypodach gry sportowej, przypominającej nieco baseball. Doświadczeni programiści z EA Sports postarali się, aby omawiany tytuł trafił w gusta zarówno młodych nowicjuszy i początkujących, jak i starych wyjadaczy tego osobliwego sportu – wszystko to dzięki rozbudowanym opcjom, wpływającym m.in. na styl i tempo rozgrywki.

Jak na grę „sportowców” z EA przystało, program posiada wszelkie prawa i licencje na wykorzystywanie prawdziwych nazwisk zawodników oraz rzeczywistych danych, dotyczących zespołów i reprezentacji. Co ciekawe, w grze odnajdujemy także licznych producentów krykietowego osprzętu, m.in. Gray-Nicolls, Puma, Slazenger, Kookaburra czy Gunn & Moore, co dodatkowo uatrakcyjnia rozgrywkę fanom tego sportu. Na nic jednak zdałyby się licencje i reklama, gdyby nie solidna oś rozgrywki i przemyślany silnik. EA SPORTS Cricket 07 oferuje nie tylko wspomniane opcje dostrajania stopnia trudności do własnych potrzeb, ale także wiele ciekawych możliwości zabawy. Najciekawsze są tryby turniejowe, pozwalające rozegrać pełny sezon w zawodach angielskich (English County) i australijskich (Australian State). Smakowicie prezentuje się także możliwość wzięcia udziału w tzw. Ashes Campaign, czyli odwiecznej rywalizacji między bodaj największymi krykietowymi potęgami świata: Anglią i Australią. Oczywiście, mamy do dyspozycji także standardowe tryby gry, tj. mistrzostwa świata, pojedyncze mecze itd.

Na uwagę zasługuje rozbudowana mechanika gry, szczególnie w aspektach odpowiadających za sprawowanie kontroli nad ruchami i zagraniami poszczególnych zawodników. Jądrem systemu jest rozwiązanie o nazwie Century Stick, które daje graczowi pełną kontrolę nad ustawieniem stóp, wyborem stylu uderzenia i zarządzaniem siłą oraz kierunkiem lotu piłki. Dodatkową atrakcją jest inteligentny system kamer, który zapewnia doskonały przegląd pola gry i ułatwia odpowiednie dobranie taktyki do aktualnie panującej sytuacji.EA Sports :  Cricket (2007)
EA Sports :  Cricket (2007)
EA Sports :  Cricket (2007)
EA Sports :  Cricket (2007)
EA Sports :  Cricket (2007)
EA Sports :  Cricket (2007)
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

Zobacz inne moje newsy na EXSite.pl

Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.