EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Desert Law / Desert Law : Wojownicy Pustyni (2005) PL

Dodał: Starbuck 21 Kwiecień 2012 21:35

Desert Law / Desert Law  Wojownicy Pustyni (2005) PL


Desert Law. Desert Law: Wojownicy Pustyni to osadzona w postapokaliptycznych klimatach strategia czasu rzeczywistego (RTS) z elementami cRPG. Akcja gry rozgrywa się w świecie zniszczonym przez kataklizm. Gracz kieruje poczynaniami Breda, który stara się zjednoczyć resztkę ocalałych ludzi i przeciwstawić się chaosowi szerzonemu przez rozliczne bandy rzezimieszków. Tytuł wyprodukowany został przez studio deweloperskie Arise.


W przyszłości rozwój naszej wspaniałej cywilizacji został skutecznie zatrzymany przez kataklizm, który zamienił Ziemię w jedno wielkie pustkowie, a także drastycznie zmniejszył populację wszystkiego, co na niej żyło, w tym i ludzi. Miejsce wielomilionowych, kwitnących metropolii zastąpiły małe osady ocalałych, starających się przetrwać w zaistniałej sytuacji. Gracz ma okazję pokierować losami jednego z mieszka?ców takowej enklawy, niestety, zaraz po tym jak zostaje ona zrównana z ziemią przez jedną z licznych band grasujących po okolicach. Bred, bo takie nosi imię ów mężczyzna, poprzysięga zemstę wszystkim bandytom. Jednoczy napotkanych ludzi i rozpoczyna walkę mającą na celu przywrócenie porządku na świecie.

Kierując jego poczynaniami przechodzimy kampanię jednoosobową złożoną z 29 misji, połączonych spójną fabułą, którą uzupełnia 30 części komiksowych wstawek (przerywników). Na dodatek w czasie rozgrywki spotykamy kilku bohaterów, którzy wzmacniają nasze siły. Każdy z nich posiada swoje indywidualne cechy i umiejętności, z misji na misję zyskuje również doświadczenie. Podczas licznych potyczek możemy użyć około 50 różnego rodzaju pojazdów wyposażonych w całą gamę broni i groźnych gadżetów. Mowa tu zarówno o zwykłych, fabrycznych samochodach osobowych, które jakimś cudem nadal działają, jak i specjalnych konstrukcjach dedykowanych walce i poruszaniu się w trudnym terenie. Praktycznie cała technologia, jaką dysponujemy, to pozostałości po dawnym świecie. Warto też zaznaczyć, iż najcenniejszą rzeczą, surowcem, w postapokaliptycznej rzeczywistości jest paliwo. Bez niego nasze pojazdy nigdzie nie pojadą, a tym bardziej nie pokonają wrogów w walce.Desert Law / Desert Law  Wojownicy Pustyni (2005) PLwymagania :
Pentium III 600MHz, 128MB RAM, 32MB akcelerator 3D, 1.2 GB HDD
Desert Law / Desert Law  Wojownicy Pustyni (2005) PL
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

Zobacz inne moje newsy na EXSite.pl

Użytkownik VIP

major6Użytkownik

#1 | Dodany: 22 Kwiecień 2012 10:55

Czy to jest rzeczywiście PL?
Użytkownik VIP

StarbuckUżytkownik

#2 | Dodany: 22 Kwiecień 2012 15:25

Cytat: major6

Czy to jest rzeczywiście PL?


Tak , napisy i dialogi po polsku .


Użytkownik VIP

artur_1979_ziomUżytkownik

#3 | Dodany: 22 Kwiecień 2012 21:28

heh.. spoko na silniczku starego dobrego Blizkriega ;) ze też wcześniej nie zauwarzyłem tej gry ok

Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.