EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Armie Exigo / Armies of Exigo (2004) PL-FPRG / polska wersja językowa

Dodał: GHunter 5 Czerwiec 2012 22:04


Armie Exigo / Armies of Exigo (2004) PL-FPRG / polska wersja językowa

Armie Exigo / Armies of Exigo (2004) PL-FPRG / polska wersja językowa

Armie Exigo / Armies of Exigo (2004) PL-FPRG / polska wersja językowa
Armies of Exigo to strategia czasu rzeczywistego zrealizowana przez zespół developerski Black Hole Games, w którego skład wchodzą wielcy miłośnicy idei RTS-ów, w tym i kilku najlepszych graczy Starcrafta na świecie. Zgodnie z obecnymi trendami, AoE rozszerza standardowy schemat RTSa o elementy typowe dla gatunku cRPG, a ponadto obniża znaczenie i wpływ na walkę pojedynczej jednostki na rzecz ogromnych mas ścierających się wojsk. Zgodnie z tą ideą, w jednej chwili podczas bitwy na ekranie zobaczyć możemy około 200 jednostek po każdej stronie konfliktu. Ów konflikt rozgrywa się w świecie fantasy, zaś biorą w nim udział trzy diametralnie rożne nacje. Mamy tu Imperium, w skład którego wchodzą ludzie, elfy, krasnoludy i gnomy, Bestie w szeregach których spotkamy trolle, ogry, gobliny czy demony, oraz Upadłych, czyli różnorakie kreatury skrywające się w ziemskich czeluściach, na czele z mrocznymi elfami, upadłymi rycerzami. Dwie pierwsze wymienione rasy już od wieków toczą pomiędzy sobą nieustanny konflikt o dominację, gdy nagle na arenie pojawia się trzeci gracz – wymienieni jako ostatni - Upadli. Dążą oni do zdobycia potężnego artefaktu, kryształu zwanego „Heart of Void”, który da im ogromną moc. Niebezpiecze?stwo z ich strony jest na tyle wielkie, że Imperium oraz Bestie muszą połączyć swe siły by przeszkodzić Upadłym i przetrwać.
Bardzo interesującym i urozmaicającym rozgrywkę elementem są dwa poziomy, na których toczy się akcja, tzn. poziom na powierzchni ziemi oraz pod nią. W związku z takim zabiegiem w AoE pojawiają się jednostki specjalne, nazwijmy to „tunelowe”, przeznaczone do podróży pomiędzy podziemiem, a powierzchnią. Imperium posiada więc górników potrafiących budować szyby, dzięki którym przemieszczamy swe siły, Bestie wykorzystują w tym celu Demony potrafiące przenosić się pomiędzy wymiarami, zaś Upadli robaki/czerwie. Walka toczy się w bardzo różnorodnych lokacjach i otoczeniach, w tym wielkich puszczach, dolinach rzek oraz w jaskiniach czy podziemnych katakumbach. Warto również zaznaczyć, iż mapy, na których mamy okazję się zmagać, są w pełni interaktywne. Możemy niszczyć mosty czy tamy wodne by odgrodzić się od przeciwnika, czy też wywołać erupcję wulkanu. Naturalnie wiąże się to ze znacznym urozmaiceniem rozgrywki, zwiększeniem możliwości manewrów taktycznych oraz podniesieniem jej stopnia skomplikowania.
Autorzy gry przygotowali dla nas kampanię jednoosobową składającą się z trzech części, a ponadto rozbudowany moduł zmaga? wieloosobowych. Możliwa jest jednoczesna rozgrywka ośmiu graczy m.in. w następujących trybach: Melee, Arena, Mission i Free-for-all. Za przedstawienie wszystkiego odpowiada zaś nowoczesny trójwymiarowy engine graficzny stworzony z myślą o możliwościach najnowszych akceleratorów 3D.

Pobierz, zamontuj, zainstaluj, ognia.

Gry-Online:
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=2824Armie Exigo / Armies of Exigo (2004) PL-FPRG / polska wersja językowa
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!Zapisz się i bądź na bieżąco [o ile rss działa]:

Armie Exigo / Armies of Exigo (2004) PL-FPRG / polska wersja językowa


Armie Exigo / Armies of Exigo (2004) PL-FPRG / polska wersja językowa

Informacja dla "młodych gniewnych" oraz "starych wkur******":
Jeśli masz płakać, narzekać, że serwer, że wolno [co do tego, patrz wyżej], że wtopione, że pogoda zła, że ci się spóźnia okres - skręć sobie lolka i przesta? spinać.

Użytkownik VIP

GHunter Użytkownik

#1 | Dodany: 5 Czerwiec 2012 22:04

:-)
Użytkownik VIP

fjuczersUżytkownik

#2 | Dodany: 7 Czerwiec 2012 07:26

Problemy w serwerowni. Wracamy tak szybko, jak będzie to możliwe [max 24 godziny, spokojnie] :-)
Użytkownik VIP

grzesiek10Użytkownik

#3 | Dodany: 7 Czerwiec 2012 14:27

a kiedy bd Armies of Exigo 2 ?:D
Użytkownik VIP

fjuczersUżytkownik

#4 | Dodany: 9 Czerwiec 2012 09:04

20/s z darmowego 5fantastic-czegoś tam... szkoda czasu; dzięki irek1976 za linki
Użytkownik VIP

janboUżytkownik

#5 | Dodany: 27 Czerwiec 2012 08:13

ok irek1976

Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.