EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Dream Pinball 3D (2006) EXE PL

Dodał: first_person 11 Wrzesień 2012 04:35


Dream Pinball 3D (2006) EXE PL

Dream Pinball 3D (2006) EXE PL

Dream Pinball 3D jest zwie?czeniem dziesięcioletniej twórczości grupy ASK Homework w kategorii komputerowych pinballi. Autorzy, którzy odpowiadają między innymi za stworzenie Pure Pinball czy Ball Adventures, są całkowicie pewni, iż ich najnowszy wytwór jest najlepszą grą w pinball, jaką może zafundować sobie użytkownik komputera osobistego. Nieprzypadkowo nazwa produktu silnie kojarzy się z przełomowym Pinball Dreams, autorstwa niegdysiejszych mistrzów gatunku – Digital Illusions.

Jednym z głównych założe? najnowszego dziecka ASK było zapewnienie wyśmienitej zabawy każdemu – zarówno weteranom, którzy na Pinball Fantasies zjedli kule, jak i graczom, którzy jeszcze nigdy nie zetknęli się z grą tego typu. Cel ten osiągnięto poprzez wprowadzenie czterech zróżnicowanych poziomów trudności – przy czym na najniższym niezwykle trudno stracić kulę, zaś na najwyższym niezwykle trudno utrzymać tąże na stole. Czas spędzony na odbijaniu bili flipperami bez przerwy umila nam zaawansowana techniczne oprawa dźwiękowa, obsługująca wielopłaszczyznowe efekty 3D – a więc technologię dotychczas w pinballach niespotykaną. W ślad za efektowną ścieżką dźwiękową podąża trójwymiarowa szata graficzna, wykorzystująca dobrodziejstwa DirectX9. Pozwala ona na generowanie skomplikowanych efektów, takich jak HDRI, Motion Blur, Bloom/Particle Simulation czy Depth of Field. Zapewniają one zarówno wysoki realizm odwzorowania stołu, jak i niemal niczym nieskrępowane możliwości projekcji szalenie efekciarskich animacji, w stylu płonących ramp, iskrzących się kul czy oślepiających refleksów stalowych elementów maszyny. Na nic jednak nie zdałyby się graficzne wodotryski, gdyby pole gry ukazane było w sposób nieciekawy i nieczytelny. Całe szczęście, autorzy o tym nie zapomnieli i opracowali specjalny system sześciu predefiniowanych kamer, których położenie może zostać w każdej chwili zmienione przez gracza, a następnie zapisane na dysku. Nie zignorowano przy tym posiadaczy platform nieco słabszych pod względem obliczeniowo-graficznym – rozbudowany system ustawie? pozwala na wyłączenie pewnej ilości wizualnych fajerwerków, czyniąc grę znacznie płynniejszą i bardziej komfortową.

Elementy realistyczne i fantastyczne w Dream Pinball 3D przeplatają się ze sobą nieustannie. Z jednej strony mamy bowiem rygorystyczny silnik, odpowiadający za mechanikę kuli w czasie rzeczywistym, będący ulepszoną wersją rozwiązania znanego z poprzednich pinballi autorstwa ASK. Z drugiej zaś – możliwość gry bilami zrobionymi z dziesięciu różnych materiałów. Występują więc, między innymi, kule stalowe, kamienne, drewniane, a nawet papierowe – każda cechuje się oczywiście zupełnie innymi właściwościami fizycznymi. Sporo atrakcji odnajdujemy również na samych stołach. Wykonano je w sposób wielopoziomowy i politematyczny, a następnie podzielono na wiele sekcji – w efekcie daje to graczowi iluzję bawienia się na kilku różnych stołach jednocześnie. Totalną nowością jest również system uszkodze? maszyny. Notoryczne okładanie urządzenia pięściami i glanami w celu naprowadzenia kuli w upragnioną rampę szybko zaowocuje licznymi pęknięciami i uszkodzeniami w strukturze szkła zabezpieczającego zawartość flippera. Wreszcie, programiści bardzo ambitnie i z dużą pomysłowością podeszli do trybu multiplayer. Oprócz standardowej, mało porywającej w dzisiejszych czasach gry na zmianę, istnieje opcja jednoczesnej gry nawet czterech graczy jednocześnie – i to nie tylko w sieci, ale także na jednym komputerze, przy wykorzystaniu starej jak świat metody split screen, czyli podzielonego ekranu. Oczywiście, w tym trybie każdy z graczy odbija kulę na własnym, oddzielnym stole. Chociaż możliwości wpływania na grę pozostałych zawodników nie przewidziano, to z pewnością nie zabraknie adrenaliny i rywalizacji, głównie dzięki implementacji specjalnych systemów rankingowych – tzw. ladderów.


Wymagania systemowe:
* Windows XP
* CPU with 500 MHz, 1,5 GHz recommended
* 256 MB of RAM
* Graphics card with Per-Pixel-Shader 1.1 support
Graphics card with Per-Pixel-Shader 2.0 support recommended
* DVD-Rom drive required for the installation
* DirectX 9.0c
* 900 MB free hard disc space
* Internet connection required for the activation


Dream Pinball 3D (2006) EXE PL
Dream Pinball 3D (2006) EXE PL
Dream Pinball 3D (2006) EXE PL
Dream Pinball 3D (2006) EXE PL

INFO:
- Pobierz
- Rozpakuj
- Zainstaluj
- Graj


OPiS UPLOADU:
wielkość całości [GB/MB]: 327.6 MB
rodzaj kompresji: rar
zawartość uploadu: setup + dodatki
wersja językowa: POLSKI
brak danych naprawczych
haslo: brak
linki wymienne [gdy jest wiecej niz 1 part]


DOWNLOAD
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!


Zobacz moje inne newsy na Exsite.pl

Użytkownik VIP

bobeczek30Użytkownik

#2 | Dodany: 11 Wrzesień 2012 15:44

dzieki za egofiles
Użytkownik VIP

gaudiVIP

#3 | Dodany: 11 Wrzesień 2012 17:36

thx ok
Użytkownik VIP

malanek111Użytkownik

#4 | Dodany: 12 Wrzesień 2012 13:39

dzięki za ego ok
Użytkownik VIP

DemsaldoUżytkownik

#5 | Dodany: 14 Wrzesień 2012 22:46

brawo
Jeśli mnie nie znasz nie oceniaj mnie...
Użytkownik VIP

damian1302Użytkownik

#6 | Dodany: 24 Wrzesień 2012 09:33

wink
Użytkownik VIP

elamigosUżytkownik

#7 | Dodany: 13 Maj 2013 12:45

Dream Pinball 3D (2006), 0.26GB
Wersja z serwisu GOG (Good Old Games), gra niezabezpieczona (nie potrzeba cracka/seriala).

Wielkość całości / do pobrania: 269MB
Wielkość obrazu ISO: 269MB
Ilość kompresji: 1 raz
Dane naprawcze: brak
Hasło: brak
Wersje językowe: Polski (po spolszczeniu), English, French, Italian, German, Spanish


Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!Dream Pinball 3D - spolszczenie (od elamigosa), 117MB
Skopiuj do folderu z grą.
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.