EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Achtung Panzer: Operation Star - Complete Edition (2011) READ.NFO-0x0815 / WERSJA ENG

Dodał: Strange 6 Styczeń 2013 22:38


Achtung Panzer: Operation Star - Complete Edition (2011) READ.NFO-0x0815 / WERSJA ENG

Achtung Panzer: Operation Star - Complete Edition (2011) READ.NFO-0x0815 / WERSJA ENG

OPIS PUBLIKACJI

Achtung Panzer: Operation Star to realistyczna taktyczna gra wojenna autorstwa studia Graviteam. Ten ukrai?ski zespół znany jest głównie z doskonałych symulatorów czołgowych takich jak Steel Fury oraz Steel Armor: Blaze of War.

Operation Star stanowi rozwinięcie idei z ciepło przyjętej gry Achtung Panzer: Kharkov 1943, która powszechnie uznawana jest za jedną z najciekawszych taktycznych strategii ostatnich lat. Autorzy ponowie umożliwili nam wzięcie udziału w walkach na froncie wschodnim w okolicy miasta Charków w roku 1943. Graczom udostępniono osiem rozbudowanych operacji wojskowych dla każdej ze stron konfliktu. Siły Wehrmachtu i Armii Czerwonej zostały pieczołowicie odtworzone na podstawie zapisów historycznych. Pojawiają się również wojska brytyjskie. W sumie w starciach bierze udział ponad sześćdziesiąt typów jednostek, w tym m.in. Panzerkampfwagen VI Tiger (popularny Tygrys), Matilda Mk II czy radziecki KW-1. Cały ten sprzęt, wspierany przez oddziały piechoty prowadzi potyczki na olbrzymich polach bitewnych o powierzchni przekraczającej 260 kilometrów kwadratowych, które zostały zaprojektowane na podstawie map topograficznych i starych zdjęć.

Bitwy rozgrywane są w czasie rzeczywistym, a dodatkowo istnieje też tryb turowy dla decyzji operacyjnych. Oczkiem w głowie autorów był realizm, dlatego silnik bierze pod uwagę takie elementy jak m.in. grubość pancerzy, trajektorię lotu pocisków, ukształtowanie terenu i morale jednostek. Każdy żołnierz opisany jest wieloma współczynnikami, w tym: doświadczeniem, zmęczeniem czy opanowaniem. Z podobnym przywiązaniem do detali potraktowano pojazdy wprowadzając szczegółowy system zniszcze?. Bierze on pod uwagę stan poszczególnych elementów maszyn, takich jak silnik, uzbrojenie czy zawieszenie. Gra może też pochwalić się zaawansowaną sztuczną inteligencją, która przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji wpierw analizuje sytuację na mapie, zamiast działać jedynie w oparciu o proste skrypty.

Achtung Panzer: Operation Star korzysta z ulepszonego silnika graficznego Achtung Panzer: Kharkov 1943. Technologia ta nie zachwyca poziomem detali, ale oferuje niskie wymagania sprzętowe i sporo rozwiąza? wzbogacających rozgrywkę. Prawie wszystkie elementy mapy mogą zostać zniszczone – począwszy od wzniesie? teren, przez lasy, aż po budynki i struktury defensywne wroga. Autorzy wprowadzili też realistyczny system zmian pory dnia oraz symulację pogody i wszystko to wpływa na przebieg starć.

DANE TECHNICZNE / INSTALACJA

1. Pobierz, wypakuj, zamontuj w wirtualnym napędzie i zainstaluj.
2. Graj.

----------

Do pobrania: 4.38 GB
Wersja językowa: ENG

Więcej o grze (wymagania, screeny): TUTAJ

PARTY 1 GB / BEZ HASŁA / LINKI WYMIENNE

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

Użytkownik VIP

artur_1979_ziomUżytkownik

#1 | Dodany: 7 Styczeń 2013 04:51

Czy jest wogóle jakaś polska wersja tej gry ???
Użytkownik VIP

wcfnUżytkownik

#2 | Dodany: 7 Styczeń 2013 22:04

Poczekam na PL... smile Bo jestem leniwy.......... lol ale tą wersję też zaciągam ..... ok jak by mi lenistwo mineło... taniec
<><><><><><><><><><><>
Jestem bo jestem. ..........
Użytkownik VIP

bobo22Użytkownik

#3 | Dodany: 8 Styczeń 2013 11:45

part 2 wtyczka przestarzała
Użytkownik VIP

mufasa89Użytkownik

#4 | Dodany: 1 Luty 2013 14:34

a ja poczekam na turbobit
mufasa

Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.