EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Descent 3 (1999) GOG

Dodał: GHunter 9 Styczeń 2013 14:21


Descent 3 (1999) GOG

Descent 3 (1999) GOG

Descent 3 (1999) GOG
Ostatnie sceny z gry Descent 2 wyraźnie wskazywały, że twórcy futurystycznej strzelaniny planują kontynuację serii. Po rozpadzie firmy Parallax Software prace nad projektem podjęło studio Outrage Entertainment. Spowodowało to, że gra Descent 3 ukazała się dopiero po upływie trzech lat, ale za to wykorzystano w niej autorski silnik graficzny Fusion.
Fabuła futurystycznego FPS-a stanowi rozwinięcie wątków z poprzednich części serii. Głównemu bohaterowi – Strażnikowi Zasobów o numerze 1032 udaje się w ostatniej chwili uciec przed wybuchem na planetoidzie, którą w drugiej części gry eksplorował na zlecenie korporacji PTMC. Niestety, jego myśliwiec Pyro GX2 ulega awarii i obiera kurs wprost na Sło?ce. Z opresji ratuje go jednak statek organizacji badawczej Czerwony Akropolis. Jej członkowie ujawniają Strażnikowi, że jego były pracodawca zamieszany jest w rozprzestrzenienie groźnego nanowirusa, który posłuszne ludziom roboty przekształca w śmiercionośne machiny. Główny bohater dowiaduje się też, że awaria myśliwca była sprawką korporacji PTMC. Za sterami nowego statku - Pyro GL Strażnik wyrusza, by zniszczyć niebezpieczny wirus i rozliczyć się z byłymi zwierzchnikami.
Twórcom Descent 3 udało się zachować specyficzny klimat serii, który wyróżnia ją z tłumu „doomopodobnych” produkcji. Gra zyskała jednak większy rozmach. Lokacje na 17 dostępnych poziomach zostały solidnie rozbudowane. Zwiększono także liczbę i różnorodność przeciwników sterowanych przez udoskonaloną komputerową SI. W przeciwie?stwie do dwóch pierwszych części serii gracz nie jest skazany na pilotowanie jednego typu myśliwca przez całą grę. Wraz z postępem fabuły odblokowywany zostaje dostęp do coraz potężniejszego uzbrojenia oraz nowych statków kosmicznych. Zastosowany silnik graficzny Fusion umożliwił nie tylko płynne renderowanie otoczenia 3D, ale również zastosowanie sześciostopniowej, pełnej swobody ruchu.
Poza kampanią dla pojedynczego gracza Descent 3 oferuje rozbudowany tryb multiplayer. W zabawie za pośrednictwem sieci LAN lub Internet może uczestniczyć nawet 16 graczy. Obok dobrze znanych opcji rozgrywki jak Anarchy (każdy przeciw każdemu) i Team Anarchy pojawiło się kilka nowych, w tym Capture the flag, Observer, Entropy, Hoard i Monsterball, a także możliwość gry w kooperacji w misje z kampanii solowej.
Tryb gry: single / multiplayer Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna Liczba graczy: 1 - 16 Nośnik: 2 CD
Ocena gry 8.7 / 10 na podstawie 134 ocen czytelników.
wymagania sprzętowe:

Pentium II 233MHz, 32MB RAM, akcelerator 3D + dodatkowo: joystick

Pobierz, wypakuj, zainstaluj, graj.

Język: ENG
Descent 3 (1999) GOG

1 link - ściągasz - odpalasz - nie ma pitu pitu ;)
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!


Descent 3 (1999) GOG

Informacja dla "młodych gniewnych" oraz "starych wkur******":
Jeśli masz płakać, narzekać, że serwer, że wolno [co do tego, patrz wyżej], że wtopione, że pogoda zła, że ci się spóźnia okres - skręć sobie lolka i przesta? spinać.Descent 3 (1999) GOGInformacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.