EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Fenimore Fillmore: The Westerner (2003) PL / polska wersja językowa

Dodał: GHunter 11 Styczeń 2013 00:55


Fenimore Fillmore: The Westerner (2003) PL / polska wersja językowa

Fenimore Fillmore: The Westerner (2003) PL / polska wersja językowa

Fenimore Fillmore: The Westerner (2003) PL / polska wersja językowa
Kontynuacja gry przygodowej o nazwie 3 Skulls of the Toltecs, produkcji rodem z Hiszpanii, która wydana została w 20 krajach i przetłumaczona na 12 języków. Ponownie wcielamy się tutaj w znanego z Trzech Czaszek Tolteków (bo tak się ta gra zwała w Polsce) nieudolnego kowboja o imieniu Fenimore Fillmore, który tym razem nie będzie szukał tytułowych czaszek, lecz zdecyduje się pomóc biednym farmerom.
Owi farmerzy żyją w ciągłym strachu przed bardzo bogatym, bardzo potężnym i bardzo złym ranczerem o swojsko brzmiącym nazwisku Starek. Człowiek ten ciągle im zagraża, a nie mogą się oni mu przeciwstawić, bowiem są znacznie mniej liczni i dużo gorzej uzbrojeni niż wynajmowani Stareka najemnicy i rewolwerowcy. Z pomocą farmerom przychodzi więc oczywiście Fenimore Fillmore, dla którego dodatkową motywacją jest fakt, że dzieci farmerów uczy piękna Rhiannon - siostrzenica złego ranczera. Nietrudno się domyślić, że nasz bohater zakochał się od pierwszego wejrzenia w tejże kobiecie, a na drodze do szczęśliwego związku staje mu oczywiście przeciwny zaistniałej sytuacji Starek i jego bandyci.
Gra nie jest typową przygodówką, bowiem znajdują się tu również elementy znane z gier akcji, np. kiedy to Fenimore walczy ze swoimi przeciwnikami. Generalnie jednak bohater polega bardziej na swoim sprycie i wszelkie problemy stara się rozwiązywać raczej przy pomocy głowy niż rewolweru. Woli zastawiać pułapki i zasadzki na przeciwników, a nie stawać z nimi do otwartej walki. Naturalnie cała gra, podobnie jak jej klasyczny poprzednik, pełna jest humoru i stara się jak najlepiej parodiować Dziki Zachód oraz klimat znany z westernów. W trakcie zabawy spotykamy na swojej drodze wiele różnych postaci – począwszy od przywiązanego do swojej ziemi przywódcy farmerów, przez okolicznego szeryfa, który za wszelką cenę stara się stać na straży prawa, a sko?czywszy na podwładnych złego ranczera. Fillmore może też skorzystać z usług przemytnika, który zdobędzie dla niego w niezbyt legalny sposób różne przedmioty, ale oczywiście potrzebne są do tego pieniądze, które trzeba w jakiś sposób zdobyć.
Na uwagę zasługuje kolorowa, efektowna i kreskówkowa oprawa graficzna, która przypomina nieco pod względem klimatu tę znaną z Trzech Czaszek Tolteków, ale oczywiście jest trójwymiarowa i dostosowana do dzisiejszych czasów. Za stronę techniczną gry odpowiada silnik o nazwie PICTuRE, dzięki któremu możemy oglądać na ekranie wiele różnych efektów specjalnych, m.in. grę świateł i cieni.
Tryb gry: single player
Ocena gry 6.1 / 10 na podstawie 227 ocen czytelników. Cena gry w dniu premiery: 99,90 PLN
wymagania sprzętowe:

Pentium III 733 Mhz, 128 MB RAM, karta graficzna 32 MB, 1GB HDD

Pobierz, wypakuj, zamontuj / wypal, zainstaluj, graj.

Instalator nie odpala na systemach 64 bit :/

Gry-Online:
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=2663
Fenimore Fillmore: The Westerner (2003) PL / polska wersja językowa

1 link - ściągasz - odpalasz - nie ma pitu pitu ;)

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!


Fenimore Fillmore: The Westerner (2003) PL / polska wersja językowa

Informacja dla "młodych gniewnych" oraz "starych wkur******":
Jeśli masz płakać, narzekać, że serwer, że wolno [co do tego, patrz wyżej], że wtopione, że pogoda zła, że ci się spóźnia okres - skręć sobie lolka i przesta? spinać.Fenimore Fillmore: The Westerner (2003) PL / polska wersja językowaUżytkownik VIP

carlo1985Użytkownik

#1 | Dodany: 11 Styczeń 2013 12:55

Niestety mi na 7 nie działa a szkoda :(
Użytkownik VIP

thumbbUżytkownik

#2 | Dodany: 10 Luty 2013 00:12

dzieki ziomeczku taniec
lel

Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.