EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

The Guild 2: Renaissance (2010) ViTALiTY

Dodał: GHunter 14 Styczeń 2013 20:21


The Guild 2: Renaissance (2010) ViTALiTY

The Guild 2: Renaissance (2010) ViTALiTY

The Guild 2: Renaissance (2010) ViTALiTY
The Guild 2: Renaissance to trzecie rozszerzenie przeznaczone do gry The Guild 2, stanowiącej interesujące połączenie strategii ekonomicznej oraz cRPG. Produkcja jest samodzielnym dodatkiem, który nie wymaga do działania podstawowej wersji dzieła 4Head Studios. W Renaissance gracz otrzymuje szansę zapoznania się ze zmianami, jakie w świadomości ludzi i konstrukcji świata wprowadziła epoka Odrodzenia. Twórcy rozszerzenia prezentują je za pośrednictwem dwóch scenariuszy, noszących nazwy The Alps oraz The Free Republic of the Netherlands.
W dodatku wprowadzony został zestaw nowych profesji. Jak doskonale wiedzą wszyscy fani serii, zawody mają niebagatelny wpływ na samą rozgrywkę, która jest w sporym stopniu nieliniowa, a także w pełni zależna od poczyna? gracza. Wśród dziewięciu nowych profesji znalazł się m.in. najemnik, artysta, bankier, młynarz, murarz oraz karczmarz.
Zmiany dotknęły również samą mechanikę rozgrywki, w tym walki. Są one podyktowane przede wszystkim znacznie większym rozmiarem map, które w niektórych przypadkach są nawet czterokrotnie obszerniejsze od dotychczasowych lokacji. Na terenie tych ostatnich nierzadko napotkamy dziką zwierzynę oraz zdecydowanie liczniej występujących bohaterów niezależnych, funkcjonujących w oparciu o poprawioną S.I.
Ponadto w trzecim rozszerzeniu do The Guild 2 ujęto niedostępne wcześniej budynki, wprowadzono szereg poprawek do systemu sądowniczego, a także zupełnie nową ścieżkę dźwiękową, nagraną od podstaw z myślą o charakterystyce okresu renesansu. Gracz poprzez swoje działania może również doprowadzić do uzyskania tytułu szlacheckiego, nadawanego przez samego Króla.

Pobierz, wypakuj, zamontuj / wypal, zainstaluj, graj.
Język: ENG

Gry-Online:
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=14962
The Guild 2: Renaissance (2010) ViTALiTY

1 link - ściągasz - odpalasz - nie ma pitu pitu ;)

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!The Guild 2: Renaissance (2010) ViTALiTY

Informacja dla "młodych gniewnych" oraz "starych wkur******":
Jeśli masz płakać, narzekać, że serwer, że wolno [co do tego, patrz wyżej], że wtopione, że pogoda zła, że ci się spóźnia okres - skręć sobie lolka i przesta? spinać.The Guild 2: Renaissance (2010) ViTALiTY


Użytkownik VIP

GHunter Użytkownik

#1 | Dodany: 14 Styczeń 2013 20:21

smile
Użytkownik VIP

SeviasUżytkownik

#2 | Dodany: 15 Styczeń 2013 13:53

Wystarczy znaleźć linki turbobit i dopisać g przed turbobit i pobieramy max prędkością łącza a jak sporo ludzi pobiera i nam wolno idzie to wklejamy linki na http://getripz.pl/ i też full leci. Jak już chce wydawać pieniadzę to już chyba lepiej na oryginał?... no chyba że jak już wydawać to polecam rapideo.pl 1.20 zł za prawie 1.4 gb i można sms kupić transfer do tego sporo serwerów obsługuje czyli np. wysyłamy sms za 7 zł i mamy 10 gb szukamy gry np. na rapidgator wklejamy tam linki i leci full odejmuje tylko gdy pobierzemy . Praktycznie jak chce coś pobrać to jak jest coś na turbobit to chwila i mam ściągnięte bo idzie full łączem a jak nie ma czegoś na turbobit to jak jest na innych to wklejam na rapideo ostatnio wydałem 20 zł sms i mam sporo tranferu i mam wszystko co che w chwile. ;)) polecam
Użytkownik VIP

Durpa123Użytkownik

#3 | Dodany: 15 Styczeń 2013 15:48

Sevias,
getripz.pl nic nie daje bo download i tak idzie na 45kb/s ( na standardowym koncie leci 45 kb/s)
Użytkownik VIP

danielc30Użytkownik

#4 | Dodany: 15 Styczeń 2013 16:23

dajcie inne hostingi

do tego nie mam premium

Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.