EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Lost Horizon (2010) PL-PROPHET / polska wersja językowa

Dodał: GHunter 15 Styczeń 2013 13:42


Lost Horizon (2010) PL-PROPHET / polska wersja językowa

Lost Horizon (2010) PL-PROPHET / polska wersja językowa

Lost Horizon (2010) PL-PROPHET / polska wersja językowa
Lost Horizon jest przygodówką point-and-click, opracowaną przez niemieckie studio Animation Arts, autorów cyklu Secret Files. Akcja gry ma miejsce w 1936 roku, a naszym zadaniem jest rozwikłanie tajemnicy wypraw nazistów, zajmujących się poszukiwaniem efektywnych środków zagłady. W tle przewija się okultyzm, starożytne artefakty oraz zapomniane bóstwa.
Podczas zabawy wcielamy się w trzy zróżnicowane postacie: byłego brytyjskiego żołnierza, a obecnie przemytnika Fentona Paddocka – wysłanego z misją zlokalizowania zaginionej w Tybecie ekspedycji naukowej, Richarda Westona – syna gubernatora i kierownika owej wyprawy oraz Kim – młodziutką mieszkankę Hongkongu.
Wyprawa Fentona to oczywiście dopiero wstęp do prawdziwej przygody. Cała historia jest wielowarstwowa i wielowątkowa. W trakcie niej poznajemy burzliwą przeszłość przemytnika i dowiadujemy się, dlaczego usunięto go z armii oraz jakie relacje łączyły go z rodziną Kim i obydwoma Westonami. Fabuła Lost Horizon zabiera nas do promieniujących spokojem starożytnych świąty? Tybetu, tętniącego nocnym życiem Hongkongu czy barwnego Maroka. Trafiamy też do wspaniałego i na wskroś angielskiego pałacu gubernatora oraz narażamy się na niebezpiecze?stwo w ciemnych i obskurnych portowych uliczkach. Mimo że historia ma poważne tło – niepewna sytuacja polityczna na całym świecie i szerzący się nazizm – w grze odnajdujemy charakterystyczne dla twórców Tajnych Akt poczucie humoru i parę żartobliwych scen.
Fani tejże serii rozpoznają też od razu charakterystyczny kursor w kształcie komputerowej myszki z zielonymi klawiszami. Innym wspólnym elementem jest możliwość przełączania się między postaciami i konieczność współpracy między nimi w niektórych momentach. Nowością natomiast jest narrator, który (zamiast dotychczasowego dziennika) udziela wskazówek, oczywiście – na wyraźnie żądanie gracza. Niektóre zagadki da się rozwiązać na dwa sposoby, np. umiejętnie prowadząc dialog z daną postacią niezależną, która dzięki temu zechce nam pomóc, lub radząc sobie samemu. W trakcie rozgrywki pojawiają się także krótkie czasówki, które można powtarzać aż do skutku, oraz łamigłówki planszowe o dwóch stopniach trudności do wyboru. Wszystkich przygodówkowiczów zapewne ucieszy informacja, że mimo burzliwych czasów, w jakich osadzono fabułę gry, licznych ucieczek, pościgów i sytuacji zagrożenia życia bohaterów, w grze nie można zginąć.
Klimat tytułu nasuwa skojarzenia z przygodami Indiany Jonesa, co niewątpliwie jest zasługą wartkiej akcji, historycznego tła i mrocznego sekretu, mogącego wpłynąć na losy całego świata.
Tryb gry: single player Nośnik: 1 DVD
Ocena gry 8.2 / 10 na podstawie 114 ocen czytelników. Cena gry w dniu premiery: 69,90 zł
wymagania sprzętowe:

Pentium 4 2 GHz, 512 MB RAM (2 GB dla Vista/7), karta grafiki 64 MB (GeForce 256 lub lepsza), 4,5 GB HDD, Windows XP/Vista/7

Pobierz, zamontuj / wypal, zainstaluj, skopiuj crack z katalogu PROPHET na płycie, graj.

Gry-Online:
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=13753
Lost Horizon (2010) PL-PROPHET / polska wersja językowa

1 link - ściągasz - odpalasz - nie ma pitu pitu ;)

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!Lost Horizon (2010) PL-PROPHET / polska wersja językowa

Informacja dla "młodych gniewnych" oraz "starych wkur******":
Jeśli masz płakać, narzekać, że serwer, że wolno [co do tego, patrz wyżej], że wtopione, że pogoda zła, że ci się spóźnia okres - skręć sobie lolka i przesta? spinać.Lost Horizon (2010) PL-PROPHET / polska wersja językowaUżytkownik VIP

GHunter Użytkownik

#1 | Dodany: 15 Styczeń 2013 13:42

;-)
Użytkownik VIP

hrynio88Użytkownik

#2 | Dodany: 15 Styczeń 2013 16:21

Jakiś inny serwer?
Użytkownik VIP

akira5VIP

#3 | Dodany: 15 Styczeń 2013 16:40

Lost Horizon PL-Prophet

1. Pobierz, zamontuj / wypal
2. Zainstaluj, skopiuj crack z katalogu PROPHET na płycie
3. Graj.http://ul.to/8fu4uxqx/Lost.Hori.PL-PROPHET.part1.rar
http://ul.to/t8uuss4r/Lost.Hori.PL-PROPHET.part2.rar
http://ul.to/40qynn2t/Lost.Hori.PL-PROPHET.part3.rar
http://ul.to/k1yqlot3/Lost.Hori.PL-PROPHET.part4.rar
http://ul.to/iava3n87/Lost.Hori.PL-PROPHET.part5.rar


ok

Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.