EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Arcanum: Przypowieść o Maszynach i Magyi (2001) P2P + spolszczenie / polska wersja językowa

Dodał: GHunter 15 Styczeń 2013 15:33


Arcanum: Przypowieść o Maszynach i Magyi (2001) P2P + spolszczenie / polska wersja językowa

Arcanum: Przypowieść o Maszynach i Magyi (2001) P2P + spolszczenie / polska wersja językowa

Arcanum: Przypowieść o Maszynach i Magyi (2001) P2P + spolszczenie / polska wersja językowa
Arcanum to niespotykany dotychczas świat, w którym magia przeplata się z technologią, a podróżnik może ująć w rękę zarówno pistolet, jak i ognisty miecz. Gra stworzona została przez zespół ludzi, którzy pracowali nad niezapomnianą serią cRPG Fallout.
Arcanum można uznać za jeden z największych wirtualnych światów jaki dotychczas stworzono, posiadający własną historię, mitologię i kulturę. Miejsce, w którym wielkie przemysłowe miasta zdobią zamczyska i fabryki, będąc domem dla karłów, ludzi, orków i elfów. Miejsce starożytnych runów i pary wodnej, magii i maszyn, czarów i nauki.
Podobnie jak w Fallout, gracz może wcielić się w jedną z gotowych postaci lub stworzyć własną. W grze otrzymujemy niezliczoną ilość dróg eksplorowania świata oraz nieograniczone możliwości rozwoju postaci. Głównym przesłaniem jest rywalizacja magii i technologii – dwóch „przeciwstawnych stron tej samej monety” i musimy zdecydować w jaką stronę nasza postać będzie ewoluować.
Oprócz podstawowych cech oraz umiejętności użytkowych, które każda postać może rozwijać według własnego uznania, pozostała wiedza zależy od kierunku wybranego rozwoju. Postać władająca magią uczy się nowych czarów z kilkunastu gałęzi wiedzy tajemnej oraz używa głównie czarodziejskich przedmiotów, podnoszących jej wartość. Z kolei technolog rozwija umiejętności w dziedzinach nauki i techniki pozwalające mu na własnoręczne konstruowanie coraz bardziej skomplikowanych urządze? mechanicznych, a przedmioty magiczne stają się dla niego właściwie bezużyteczne.
Twórcy wykorzystali również sprawdzone pomysły z innych gier cRPG, jak chociażby trójstopniowe szkolenie umiejętności przez postacie NPC, od adepta, przez eksperta do mistrza, znane np. z serii Might & Magic. O ile na adepta może nas wyszkolić prawie każdy, to odnaleźć mistrza jest już dużo trudniej. Kolejnym zapożyczeniem jest system bóstw, podzielony na mniejszych i większych bogów, przyjmując ofiarę dają nam oni swoje błogosławie?stwo podnoszące różnorodne cechy lub właściwości postaci.
Bardzo pomocny w czasie gry jest dziennik, w którym automatycznie zapisywane są wszystkie otrzymane zadania, łącznie z wykonanymi. Dodatkowo zbieramy plotki i lokalne wiadomości pozwalające na bieżąco dowiedzieć się o ciekawych miejscach i wydarzeniach, z których możemy skorzystać wykonując zadania nie do ko?ca związane z głównym wątkiem gry.
Wyjątkowo profesjonalnie została przygotowana polska edycja Arcanum gdzie w pudełku znajdziemy zarówno oryginalną angielską wersję gry, jak i pełne jej polskie tłumaczenie. Umożliwia to graczom wybór bardziej preferowanej przez nich wersji językowej.

Pobierz, wypakuj, zamontuj / wypal, zainstaluj, zainstaluj spolszczenie, graj.Instrukcja spolszczenia:
1) Zainstaluj gre.
2) Wejdź do folderu z grą i wykasuj następujące pliki i foldery:

...\Arcanum\data\mes
...\Arcanum\data\dlg
...\Arcanum\modules\Vormantown
...\Arcanum\modules\Arcanum\mes
...\Arcanum\modules\Arcanum\sound\Speech\slide
...\Arcanum\modules\Arcanum.dat
...\Arcaunm\modules\Vormantown.dat
...\Arcanum\readme.txt
...\Arcanum\Sierra.inf
...\Arcanum\tig.dat

3) Zainstaluj spolszczenie z folderu "...\spolszczenie\arcanum_pl.exe" z płyty.
4) Skopiuj z płyty folder "...\spolszczenie\Arcanum" do Twojego folderu z grą.
5) Uruchom gre.
6) Miłego grania ;)


Gry-Online:
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=12
Arcanum: Przypowieść o Maszynach i Magyi (2001) P2P + spolszczenie / polska wersja językowa

1 link - ściągasz - odpalasz - nie ma pitu pitu ;)

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!Arcanum: Przypowieść o Maszynach i Magyi (2001) P2P + spolszczenie / polska wersja językowa

Informacja dla "młodych gniewnych" oraz "starych wkur******":
Jeśli masz płakać, narzekać, że serwer, że wolno [co do tego, patrz wyżej], że wtopione, że pogoda zła, że ci się spóźnia okres - skręć sobie lolka i przesta? spinać.Arcanum: Przypowieść o Maszynach i Magyi (2001) P2P + spolszczenie / polska wersja językowaUżytkownik VIP

GHunter Użytkownik

#1 | Dodany: 15 Styczeń 2013 15:34

;-)
Użytkownik VIP

kwas666666Użytkownik

#2 | Dodany: 20 Styczeń 2013 14:39

Przy wpakowywaniu wyskakuje nie oczekiwany koniec archiwum
Użytkownik VIP

dorota3009Użytkownik

#3 | Dodany: 22 Styczeń 2013 22:47

kwas66666 - tak? serio? to nie ściągam. dopóki ghunter się nie odezwie. nie lubię wstawek "sciągnij a jak nie działa to wykasuj i daj se luz". może by Panowie uploadzi dopilnowywali co wstawiają? nikomu się nie chce komentować, że coś nie działa. mi zresztą też, sorry, ups. mam chęć na gierkę, ale się wstrzymam. dzięki, kwas666, za info :)

Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.