EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Sudeki (2004) P2P

Dodał: GHunter 21 Styczeń 2013 02:20


Sudeki (2004) P2P

Sudeki (2004) P2P

Sudeki (2004) P2P
Sudeki to gra z gatunku RPG zrealizowana w stylu typowym dla dalekowschodnich pozycji tego gatunku (coś na kształt Final Fantasy VII czy Phantasy Star Online). Fabuła Sudeki oscyluje wokół walki pomiędzy dwoma światami, „The Bright Empire” reprezentującym dobro oraz „World of Darkness”, czyli siłami ciemności. Czwórka bohaterów gry, mieszka?cy królestwa Hikaria, zostaje rzucona praktycznie w sam środek tego konfliktu.
Rozgrywkę rozpoczynamy jako Tal, syn szanowanego generała, który pragnie udowodnić swoją odwagę i męstwo. Wraz z rozwojem akcji, do naszej drużyny dołącza Ailish, młoda czarodziejka, Elco, naukowiec oraz mistrzyni walk wręcz o imieniu Buki. Nasza przygoda rozgrywa się w 16 dużych lokacjach, rozmieszczonych w 3 różnorodnych płaszczyznach - świecie dobra, zła oraz cienia, a zadaniem jakiemu musimy podołać jest wyjaśnienie, co tajemniczego dzieje się z uniwersum, w którym przyszło nam egzystować. W danej chwili sterujemy tylko jedną postacią, a za zachowanie pozostałych członków drużyny odpowiada sztuczna inteligencja.
Rozgrywka w Sudeki zbytnio nie odbiega od innych gier tego typu. Mamy więc eksplorację lokacji, interakcję z bohaterami niezależnymi, no i oczywiście walkę. W przypadku tej ostatniej należy wspomnieć, iż system walki został naprawdę dopracowany. Potyczki rozgrywają sie w czasie rzeczywistym. Każdy z członków naszej drużyny ma własny wachlarz ciosów, które można podzielić na 3 główne grupy: ataki fizyczne (w bliskim starciu oraz na odległość), magiczne (oraz zdolności magiczne) i duchowe. Te ostatnie są bardzo potężnym orężem w walce i mogą być wykorzystane tylko wtedy, gdy dana postać posiada wystarczającą ilość mocy duchowej. Ilość różnych ataków wzrasta wraz ze zdobywanym przez naszą drużynę doświadczeniem.
Graficznie gra prezentuje się dobrze, widać, iż osoby odpowiedzialne za przygotowanie oprawy wizualnej stanęły na wysokości zadania. Stworzono dość szczegółowe lokacje - miasta, doliny, ośnieżone góry - mamy na czym zawiesić oko w przerwach między kolejnymi walkami.


Pobierz, wypakuj, zamontuj / wypal, zainstaluj, graj.

Gry-Online:
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=4638
Sudeki (2004) P2P

1 link - ściągasz - odpalasz - nie ma pitu pitu ;)
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!


Sudeki (2004) P2P

Informacja dla "młodych gniewnych" oraz "starych wkur******":
Jeśli masz płakać, narzekać, że serwer, że wolno [co do tego, patrz wyżej], że wtopione, że pogoda zła, że ci się spóźnia okres - skręć sobie lolka i przesta? spinać.Sudeki (2004) P2PUżytkownik VIP

GHunter Użytkownik

#1 | Dodany: 21 Styczeń 2013 02:20

;-)
Użytkownik VIP

OzWVIP Uploader

#2 | Dodany: 21 Styczeń 2013 02:20

wink
Reuploady? Pomoc z Moimi plikami? Zapraszam na PW. Wszystkie pliki testuję i sprawdzam przed dodaniem. Pozdrawiam OzW. Do usłyszenia.
Użytkownik VIP

YaGoUżytkownik

#3 | Dodany: 21 Styczeń 2013 11:59

Sudeki (2004) [PIKUSP Upload]


Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!
Użytkownik VIP

quicker1Użytkownik

#4 | Dodany: 21 Styczeń 2013 15:49

Można na turbobit ?
Użytkownik VIP

Tomo9111Użytkownik

#5 | Dodany: 22 Styczeń 2013 06:40

kiedyś miałem ta gie-re i przeszedłem ja , bardzo fajna i wciągająca polecam smile
Użytkownik VIP

berserkgatsuUżytkownik

#6 | Dodany: 23 Styczeń 2013 13:55

ciągle się zawiesza, szukałem rozwiązania ale nic z tego;/ a patch nie chce się zainstalować ;/
Użytkownik VIP

KyenUżytkownik

#7 | Dodany: 23 Styczeń 2013 16:40

Z tego co pamietam tez mialem problemy w tej grze. Zacinala sie jak diabli , jedynie pod starym xpekiem dzialala normalnie. Co do samej gry to mocno "cukierkowa", ale bardzo grywalna, zwłaszcza dla mlodszych graczy.

Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.