EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Hoodwink (2012) THETA

Dodał: GHunter 9 Luty 2013 01:02


Hoodwink (2012) THETA

Hoodwink (2012) THETA

Hoodwink (2012) THETA
Hoodwink jest pierwszą produkcją studia malezyjskiego E-One, która doczekała się wydania na rynkach zachodnich. Wcześniej deweloperzy z Kuala Lumpur eksperymentowali, próbując połączyć gatunek przygodówek z action-RPG (Hidden Dawn), co jednak nie spotkało się z dużym uznaniem wśród graczy. Zespół postanowił więc przygotować klasyczną grę przygodową z interfejsem typu point&click, rozbudowaną fabułą oraz pomysłowymi zagadkami.

Akcja Hoodwink osadzona została w świecie przyszłości, w którym rządy sprawuje gigantyczna korporacja. Główny bohater - Michael Bezzle to młody chłopak o bujnej ale niezbyt chlubnej biografii. Postanawia on zerwać z przeszłością i wraz ze swoją dziewczyną rozpocząć nowe życie w podupadającej metropolii Global-01. Pechowo wplątany zostaje w machinacje władz, czym sprowadza na siebie lawinę kłopotów.

Fabuła gry zawiera sporą dawkę czarnego humoru oraz odwoła? do współczesnych zjawisk życia społecznego i politycznego. Scenarzyści położyli duży nacisk na wyraziste sylwetki bohaterów niezależnych, wzorowane na filmowym gatunku „noir”.

Projektując mechanizmy rozgrywki twórcy postawili na sprawdzone rozwiązania. Kierując poczynaniami głównego bohatera, gracze odwiedzają szereg lokacji położonych w Global-01 i na obrzeżach miasta, prowadzą dialogi i wykonują zadania zlecane przez bohaterów niezależnych, a także rozwiązują mniej lub bardziej skomplikowane zagadki. Sterowanie oparte jest na intuicyjnie prostym interfejsie typu point&click (wskaż i kliknij).

Oprawa wizualna Hoodwink bazuje na grafice 2D i przygotowana została z wykorzystaniem techniki cel-shadingu, dzięki czemu przypomina komiks. ścieżkę dźwiękową skomponował natomiast Leon Willett, który w dorobku ma m.in. muzykę do Dreamfall: The Longest Journey.

Wymagania sprzętowe:

 Windows XP/Vista/7
 DirectX 9c
 1 GHz
 2 GB RAM

Pobierz, wypakuj, zamontuj / wypal, zainstaluj, graj.

Gry-Online:
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=18678
Hoodwink (2012) THETA

1 link - ściągasz - odpalasz - nie ma pitu pitu ;)
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!Hoodwink (2012) THETA

Informacja dla "młodych gniewnych" oraz "starych wkur******":
Jeśli masz płakać, narzekać, że serwer, że wolno [co do tego, patrz wyżej], że wtopione, że pogoda zła, że ci się spóźnia okres - skręć sobie lolka i przesta? spinać.Hoodwink (2012) THETAUżytkownik VIP

GHunter Użytkownik

#1 | Dodany: 9 Luty 2013 01:02

;-)
Użytkownik VIP

OrzeszekmenUżytkownik

#2 | Dodany: 9 Luty 2013 06:05

wink
Orzeszekman - OMN

Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.