EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Motorm4x: Offroad Extreme (2008) SKIDROW

Dodał: GHunter 17 Marzec 2013 16:03


Motorm4x: Offroad Extreme (2008) SKIDROW

Motorm4x: Offroad Extreme (2008) SKIDROW

Motorm4x: Offroad Extreme (2008) SKIDROW
Motorm4x to gra wyścigowa, w której kierujemy autami terenowymi wyposażonymi w napęd 4x4. Opisywany produkt jest dziełem czeskiej firmy The Easy Company, zatrudniającej między innymi byłych pracowników Illusion Softworks (Mafia, cykl Hidden & Dangerous).
Omawiana gra kładzie duży nacisk na arcade’owy model rozgrywki, choć nie zabrakło opcji pozwalających między innymi na zmianę napędu, używanie redukcyjnej skrzyni biegów czy blokowanie mechanizmów różnicowych. Wszystko to jest niezbędne do prawidłowego przemieszczania się w terenie. Z pomocą przychodzą też liczne wskaźniki, informujące między innymi o przechyłach nadwozia czy kierunku jazdy (kompas).
Główną atrakcję Motorm4xa stanowi rozbudowany tryb kariery. Zabawę rozpoczyna się z niewielką ilością gotówki, a zadaniem gracza jest wygrywanie kolejnych zawodów. Pozyskiwane fundusze przeznacza się na kilka różnych celów. Możliwe jest przede wszystkim nabywanie lepszych pojazdów, choć nie zabrakło także profesjonalnego tuningu. Gracz może między innymi zwiększać moc silnika, wymieniać zawieszenie na bardziej profesjonalne czy montować specjalne osłony podwozia. Gotówka jest też wymagana do pokrywania kosztów napraw pojazdu oraz uzupełniania zapasów paliwa.
Motorm4x ma do zaoferowania kilka typów zawodów. "Wyścig z czasem" opiera się na bardzo skomplikowanej wspinaczce po skałkach, w "Poszukiwaniu drogi" ważny jest zmysł orientacji przy próbach odnajdywania kolejnych celów, "Sprint" stanowi odmianę wyścigów z cyklu drag, "Rajd wyczynowy" zakłada szybkie przejeżdżanie odcinków specjalnych, klasyczny "Wyścig" oferuje możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w starciu z innymi kierowcami, a "formuła Offroad" wymusza konieczność przedostania się na szczyt zbocza.
Zmagania prowadzone są w trzech zasadniczych strefach klimatycznych. Mowa tu o Alpach, Alasce oraz skalistej pustyni. Gracz może do woli przemieszczać się po każdej z plansz, co jest zresztą niekiedy wymagane w celu odnajdywania stref rozpoczęcia zawodów. Wszystkie trzy obszary są ze sobą połączone specjalnymi punktami przejścia, do których dostęp uzyskuje się w miarę postępów w karierze.
Oprawa wizualna opisywanej gry prezentuje bardzo wysoki poziom wykonania. Modele pojazdów są szczegółowo wymodelowane, a na dodatek podlegają realistycznie ukazanym uszkodzeniom (pogięta blacha, odpadające elementy nadwozia, dym unoszący się spod maski itp.). Z ciekawszych kwestii warto między innymi wspomnieć o zastosowaniu technologii SpeedTree, dzięki czemu na pojedynczej planszy znajduje się nawet 5000 szczegółowo wykonanych drzew. Nie zabrakło także innych ciekawych efektów – realistycznie animowanej trawy, rozmyć ekranu, czy śladów po błocie i kurzu, pojawiających się na karoseriach aut. Wyścigi mogą być obserwowane z wielu różnych ujęć, między innymi z kamery kontrolowanej w całości przez gracza.

Pobierz, wypakuj, zamontuj / wypal, zainstaluj, graj.

Gry-Online:
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=10450


Motorm4x: Offroad Extreme (2008) SKIDROW Motorm4x: Offroad Extreme (2008) SKIDROW Motorm4x: Offroad Extreme (2008) SKIDROW Motorm4x: Offroad Extreme (2008) SKIDROW Motorm4x: Offroad Extreme (2008) SKIDROW

Motorm4x: Offroad Extreme (2008) SKIDROW

1 link - ściągasz - odpalasz - nie ma pitu pitu ;)
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!


Motorm4x: Offroad Extreme (2008) SKIDROW

Informacja dla "młodych gniewnych" oraz "starych wkur******":
Jeśli masz płakać, narzekać, że serwer, że wolno [co do tego, patrz wyżej], że wtopione, że pogoda zła, że ci się spóźnia okres - skręć sobie lolka i przesta? spinać.Motorm4x: Offroad Extreme (2008) SKIDROWUżytkownik VIP

GHunter Użytkownik

#1 | Dodany: 17 Marzec 2013 16:03

;-)
Użytkownik VIP

krzysioh1983Użytkownik

#2 | Dodany: 17 Marzec 2013 16:25

Dajcie na inny serwer!!!!
Użytkownik VIP

wcfnUżytkownik

#3 | Dodany: 17 Marzec 2013 20:21

wszystko pięknie ładnie , tylko szkoda że nie PL. :(
<><><><><><><><><><><>
Jestem bo jestem. ..........
Użytkownik VIP

czarnyzwrsUżytkownik

#4 | Dodany: 20 Marzec 2013 00:24

daj na egofiles.com
Użytkownik VIP

lordii1994Gość

#5 | Dodany: 31 Marzec 2013 14:40

Mógłby ktoś to na rapidgatora wrzucić?
Użytkownik VIP

xpajonkxUploader

#6 | Dodany: 26 Marzec 2015 15:01

Motorm4x: Offroad Extreme (2008) P2P
Polska wersja językowa. Zainstaluj i graj.


OPIS UPLOADU:

Wielkość całego uploadu: 1.1 GB
Typ kompresji: RAR
Dane naprawcze: brak
Zawartość uploadu: pliki instalacyjne
Wersja językowa: PL
Hasło: brak


DOWNLOAD:

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!

Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.