EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Drox Operative v1.010 (ENG ) [TE] (2012) dla Exsite.pl

Dodał: djzielony 11 Maj 2013 21:26


Drox Operative v1.010- [TE] (2012) dla Exsite.pl

Drox Operative v1.010 (ENG ) [TE] (2012) dla Exsite.pl

Drox Operative v1.010 (ENG ) [TE] (2012) dla Exsite.pl

Drox Operative to zręcznościowe RPG utrzymane w klimatach kosmicznego science-fiction. Grę wyprodukowało specjalizujące się w tym gatunku studio Soldak, czyli zespół mający na koncie takie tytuły jak Din's Curse i Depths of Peril.

Fabuła obraca się wokół spuścizny tytułowej rasy Drox. Eony temu rządziła ona niepodzielnie galaktyką dzięki kaście kapitanów znanej jako Operative. Ci agenci byli prawdziwą elitą i realizowali przydzielone im zadania wszystkimi możliwymi metodami, nie bacząc na koszty i niebezpiecze?stwa. Z ich pomocą Drox byli w stanie zbudować siatkę galaktycznych szlaków umożliwiających błyskawiczne podróże między odległymi systemami. Osiągnięcie to umożliwiło imperium podbicie i skolonizowanie milionów planet. Rządy tego mocarstwa trwały ponad 100 tysięcy lat. Niestety, u szczytu potęgi Drox zwrócili się przeciwko swoim najwierniejszym sojusznikom, uznając, że kasta Operatives stała się zagrożeniem. Próba tajemnych zabójstw na szeroką skalę zako?czyła się porażką i między obydwoma grupami wybuchła wyniszczająca wojna.

Akcja gry rozpoczyna się tysiące lat po tym wydarzeniu. Konflikt ostatecznie doprowadził do wyginięcia wszystkich Drox. Natomiast gildia Operative, choć osłabiona, wciąż działa. Jej agenci nauczeni gorzkim doświadczeniem zrozumieli, że lojalność jest słabością i zamiast tego stali się najemnikami gotowymi wykonać każde zadanie, o ile tylko zapłata jest odpowiednia. To właśnie w takiego bezwzględnego kapitana statku wciela się gracz.

Drox Operative to zręcznościowe RPG, w którym kierujemy statkiem kosmicznym. Autorzy przygotowali olbrzymią galaktykę, która jest dynamiczna i ulega ciągłym zmianom w oparciu o decyzje oraz działania nasze i sztucznej inteligencji. Wirtualne uniwersum zamieszkuje masa różnorodnych ras, z których każda ma własne unikalne cechy oraz technologie. Większość z nich jest również w stanie wojny z innymi frakcjami. Naszym zadaniem jako najemnika jest wykorzystanie tej sytuacji do zarobienia dużych sum pieniędzy dzięki wykonywaniu zada?. Istotną rolę odgrywa również ulepszanie oraz rozbudowa naszego statku. W grze znajdziemy tysiące różnorodnych części, które możemy zamontować w naszej jednostce. Dużo zależy też od tego, jaką załogą ją obsadzimy. Drox Operative pozwala na zabawę samotnie lub w kooperacji z przyjaciółmi.

wielkość całości : 162 MB
rodzaj kompresji: .rar
zawartość uploadu: setup etc...
wersja językowa: ENG
dane naprawcze: brak
Haslo : brak
Drox Operative v1.010 (ENG ) [TE] (2012) dla Exsite.pl

Drox Operative v1.010 (ENG ) [TE] (2012) dla Exsite.pl

Drox Operative v1.010 (ENG ) [TE] (2012) dla Exsite.pl

Drox Operative v1.010 (ENG ) [TE] (2012) dla Exsite.pl
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!Użytkownik VIP

kogutosUżytkownik

#1 | Dodany: 12 Maj 2013 09:52

spolszczenie by sie przydalo

Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.