EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Paczka Gier - Po Godzinach Nr 2

Dodał: zairon77 30 Maj 2013 07:22


Paczka Gier - Po Godzinach Nr 2

Paczka Gier - Po Godzinach Nr 2

8 Ball Frenzy

8 Ball Frenzy to realistyczny symulator popularnego bilarda, gry z bogatą historią sięgającą XV wieku, ale mocno rozpowszechnionej dopiero w czasach współczesnych.
Gracz ma możliwość rywalizacji z jednym z czterech komputerowych przeciwników, z których każdy prezentuje inny poziom swoich umiejętności oraz odmienną taktykę prowadzenia rozgrywki.

Abyss

Sympatyczna zręcznościówka, w której poruszamy się po zawieszonych w powietrzu platformach stanowiących istną plątaninę chodników, wind i zapadni. W Abyss manewrujemy samym przedmiotem tocząc go przez gąszcz korytarzy, a nie całą płaszczyzną jak w innych podobnych pozycjach. Zadaniem gracza jest doprowadzenie niewielkiej żółtej piłeczki do ko?cowego miejsca przeznaczenia, w którym uwalnia ona pozostałe piłki.

After Burner 3D

After Burner 3D to uproszczony symulator lotu samolotem odrzutowym. Akcja gry toczy się na wodach północnego Pacyfiku. Lotniskowiec AB 3D (:-)) wykonuje rutynowy patrol wysyłając w tym celu w przestrze? powietrzną jednego ze swoich zaufanych i sprawdzonych pilotów...
Jak łatwo się zapewne domyślić, tym pilotem okazuje nikt inny jak właśnie Ty.

Aces High Over Verlor Island 1.02

Zręcznościówka, w której będziemy mogli sprawdzić swoje umiejętności pilotażu uzbrojonym dwupłatowcem.
Rozgrywkę można prowadzić w jednym z trzech dostępnych trybów: Balloon Burst, w którym staramy się ustrzelić jak najwięcej balonów w określonym przedziale czasowym, Dogfight gdzie stając w szranki z przeciwnikiem staramy się jak najszybciej ustrzelić 5 wrogich maszyn oraz Survival, w którym walczymy o utrzymanie się przy życiu przez możliwie najdłuższy czas.

Akuji: the Deamon

Akuji to prosta platformówka utrzymana w cukierkowej atmosferze. Głównym bohaterem jest sympatyczny wampir, który przedzierając się przez kolejne poziomy zdobywa nowe zdolności, niezbędne do pokonania coraz to trudniejszych przeszkód.

Al's home

Znajdując się w głębinach morza, polujesz na najdziwniejsze stwory jakich w życiu Twe oczy nie miały szczęścia ujrzeć. Jednak nie są to zwykłe łowy, bo masz z góry nakazane, jakie to mają być zwierzęta i nie wolno Ci się pomylić, inaczej ko?czysz grę. Jakby tego było mało, goni Cię nieubłaganie czas.dasz rade wytrzymać tę presję? Al's home to sympatyczna gra zręcznościowa, stworzona z bardzo dużym naciskiem na humor.

Armageddon Chess 2.131

Jeden z nielicznych bezpłatnych programów szachowych, a prawdopodobnie jedyny polskiego autora. Armageddon Chess wyposażony został w spore możliwości, a także oferuje wysoki poziom rozgrywki.

Azteca 1.0.1

To dynamiczna gra logiczna utrzymana w odległym klimacie średniowiecznych ludów Ameryki środkowej. Zadaniem gracza jest jak najszybsze wyeliminowanie wszystkich przemierzających przez kamienne labirynty ciągów kolorowych bil. Dzięki żwawemu i precyzyjnemu wstrzeliwaniu osobnych kul, których kolory należy zgrać z tymi do wykluczenia, skracamy ła?cuchy nie pozwalając im tym samym na dotarcie do wyjścia i opuszczenie planszy.

Beat Ball 1.52

Bardzo ładnie zrobiony klon Arkanoida czyli odbijanie piłeczki w celu rozbijania cegiełek. 120 różnych poziomów, różne typy cegiełek i mnóstwo niespodzianek. Całość umila podkład muzyczny - 28 minut muzyki, głównie trance o jakości płyty CD.

Rodzaj pliku: RAR
Rozmiar pliku: 114 MBDownload:

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!
Zobacz inne moje newsy na EXSite.pl

Użytkownik VIP

P0SiTiVEUżytkownik

#1 | Dodany: 30 Maj 2013 07:37

Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!


ok
Użytkownik VIP

KoxPLUżytkownik

#2 | Dodany: 30 Maj 2013 08:15


ok

Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.