EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

We Love Golf! (2008) ISO.NTSC.Wii-VORTEX

Dodał: LGS 2 Listopad 2011 10:01


We Love Golf! (2008) ISO.NTSC.Wii-VORTEX_for_EXSite.pl_

We Love Golf! (2008) ISO.NTSC.Wii-VORTEX


Producent: Camelot Co., Ltd.
Wydawca: Capcom
sportowe

Symulator golfa od autorów takich hitów jak "Hot Shots Golf" czy "Mario Golf". Na uwagę zasługuje możliwość użycia Wiimote'a do wykonania kolejnych uderze?. Całość utrzymano w mangowej stylistyce.
Podstawową atrakcją We Love Golf! jest oczywiście wykorzystanie unikalnych dozna?, oferowanych przez Wiimote’a. Odpowiednio poruszając bezprzewodowym kontrolerem wykonujemy kolejne uderzenia, posyłając piłeczkę w upatrzone miejsce. Producent nie zapomniał oczywiście o możliwości wybierania pomiędzy kilkoma różnymi kijami golfowymi. Jest to zależne od uderzenia, które w danym momencie należy wykonać. Musimy także uwzględnić siłę wiatru i odpowiednio zmodyfikować tor lotu piłeczki.
Wachlarz dostępnych trybów rozgrywki obejmuje zarówno pojedyncze zmagania, jak i turnieje golfowe, w których staramy się zdobyć cenne trofea. Ponadto We Love Golf! do zaoferowania ma proste mini-gry, najczęściej podane w bardzo zabawny sposób. W nagrodę za kolejne osiągnięcia możemy odblokowywać różnorakie bonusy. Są to między innymi nowe tryby zabawy, nieznane dotąd postaci, lepsze kije golfowe, czy nietypowe elementy ubioru.
Oprócz trybów dla pojedynczego gracza dodano także pełnoprawny multiplayer dla czterech osób, w którym uderzenia wykonuje się oczywiście na zmianę. Graficznie We Love Golf! wypada na zbliżonym poziomie do poprzednich gier firmy Camelot Software. Całość utrzymana została w mangowej stylistyce. Na uwagę zasługuje spore zróżnicowanie pól golfowych, które mamy okazję odwiedzić (są to między innymi tereny pustynne). Akcja może być obserwowana z perspektywy pierwszej lub trzeciej osoby.

Wielkość: 4,39 GB
Kompresja: RAR
Zawartość: ISO
Wersje językowe: multi
Dane naprawcze: 10% danych naprawczych


We Love Golf! (2008) ISO.NTSC.Wii-VORTEX
We Love Golf! (2008) ISO.NTSC.Wii-VORTEX

We Love Golf! (2008) ISO.NTSC.Wii-VORTEX

We Love Golf! (2008) ISO.NTSC.Wii-VORTEX
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!
Zobacz inne moje newsy na EXSite.pl

Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.