EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Real Heroes: Firefighter (2009) ISO.NTSC.Wii-ZRY

Dodał: LGS 4 Listopad 2011 12:17


Real Heroes: Firefighter (2009) ISO.NTSC.Wii-ZRY_for_EXSite.pl_

Real Heroes: Firefighter (2009) ISO.NTSC.Wii-ZRY


Producent: Epicenter Studios
Wydawca: Conspiracy Entertainment
gry akcji

Real Heroes: Firefighter to dynamiczna gra akcji, dzięki której mamy okazję wcielenia się w postać odważnego strażaka. Opisywany produkt przygotowano z myślą o graczach w różnym wieku. Oznacza to przede wszystkim, iż zabawa pozbawiona została brutalności, a wydawanie kolejnych polece? odbywa się w niezbyt skomplikowany sposób. Real Heroes jest dziełem niewielkiej kalifornijskiej firmy Epicenter Studios, a jedyną platformą docelową dla tej gry jest konsola Nintendo Wii.
Gracz przejmuje kontrolę nad postacią świeżo upieczonego strażaka, którego oddelegowano do remizy znajdującej się w samym centrum tętniącej życiem metropolii. W trakcie zabawy przystępuje się do kilkudziesięciu różnych misji, które wspólnym elementem jest to, iż należy ratować niewinnych cywilów oraz ich mienie.
Zdecydowanie najczęściej ma się do czynienia z pożarami. Na potrzeby gry opracowany system o nazwie „thinking fire”, symulujący proces rozprzestrzeniania się płomieni oraz ich oddziaływania na znajdujące się w okolicy obiekty. Na proces ten wpływ może mieć wiele różnych czynników, między innymi struktura budynków czy aktualna siła wiatru. W rezultacie ponowne przechodzenie tych samych misji może wymagać od gracza podejmowania nieco innych decyzji. Za każdym razem ważną rolę odgrywa umiejętne i szybkie zaplanowanie akcji ratowniczej w celu zminimalizowania strat.
Sterowana przez gracza postać strażaka do wykonywanych powierzanych przez grę czynności wykorzystuje wiele różnych narzędzi. Najczęściej używane są sikawki, niezbędne do gaszenia pożarów. Nie zabrakło też jednak między innymi siekier, niezbędnych do niszczenia blokujących przejście drzwi, czy kleszczy, służących do wydobywania cywilów ze zniszczonych pojazdów.
Wykonywanie wielu spośród opisanych wyżej czynności zakłada pełne wykorzystanie unikalnych funkcji kontrolera Wii. Ma się tu zazwyczaj do czynienia z prostymi mini-grami zręcznościowymi, podczas rozgrywania których należy stosować się do wyświetlanych na ekranie wskazówek. Zmagania prowadzone są w trójwymiarowym środowisku. Z oczywistych względów największą uwagę przywiązano do ukazania rozprzestrzeniających się płomieni.

Wielkość: 4,39 GB
Kompresja: RAR
Zawartość: ISO
Wersje językowe: multi
Dane naprawcze: 10% danych naprawczych


Real Heroes: Firefighter (2009) ISO.NTSC.Wii-ZRY
Real Heroes: Firefighter (2009) ISO.NTSC.Wii-ZRY

Real Heroes: Firefighter (2009) ISO.NTSC.Wii-ZRY

Real Heroes: Firefighter (2009) ISO.NTSC.Wii-ZRY
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!




Zobacz inne moje newsy na EXSite.pl

Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.