EXSite.pl - Portal ze wszystkim Mamy tutaj wszystko

NIE MASZ JESZCZE KONTA? ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!   
Przypomnij hasło X

Smarty Pants (2007) ISO.NTSC.Wii-DAGGER

Dodał: LGS 7 Listopad 2011 15:42


Smarty Pants (2007) ISO.NTSC.Wii-DAGGER _for_EXSite.pl_

Smarty Pants (2007) ISO.NTSC.Wii-DAGGER


Producent: EA Games
Wydawca: Electronic Arts Inc.
towarzyskie

Komputerowy quiz dla całej rodziny. Pula dostępnych pyta? obejmuje ponad 20000 pozycji. Na uwagę zasługują też opcje pozwalające na wykorzystanie pilota Wii do wykonywania różnorakich czynności (np. symulowania podnoszenia ręki).
Pojawiające się w opisywanej grze pytania nie zostały zaczerpnięte ze ściślej określonej tematyki. Jeszcze przed rozpoczęciem zabawy należy bowiem określić swój wiek (wprowadzając rok urodzenia), tak aby gra mogła dopasować tematykę oraz poziom trudności pyta? do każdego z uczestniczących w zabawie graczy. Poziom trudności odnosi się nie tylko do samego pytania, ale i pojawiających się odpowiedzi. Może się zdarzyć tak, że na ekranie pojawią się jedynie dwie możliwe odpowiedzi. Na wyższych poziomach trudności jest ich oczywiście więcej i są bardziej podchwytliwe. W grze zawarto w sumie około 20000 różnych pyta?. Mogą one dotyczyć historii, świata zwierząt, czy sportu. Nie zabrakło także pyta?, w których należy dokonać prostych oblicze?, czy wytypować niepasujący element.
Wachlarz dostępnych trybów zabawy jest dość pokaźny. Przykładowo, w trybie familijnym w zabawie może uczestniczyć maksimum czterech graczy. Ich zadaniem jest udzielenie odpowiedzi na możliwie jak największą liczbę pyta?, w wyznaczonym limicie czasowym. Każdy z grających otrzymuje oczywiście inne pytania. Jak już zostało wcześniej powiedziane, gra stara się w znacznym stopniu wykorzystać możliwości pilota do Wii. W tym celu przygotowano między innymi proste mini-gry o nazwie tug-of-war, polegające na przeciąganiu liny. Pilot jest też wykorzystywany między innymi do symulowania podnoszenia ręki, czy uczestniczenia w prostych grach tanecznych, tak aby móc spowolnić upływ czasu, czy zdobyć dodatkowe punkty. Oprawa wizualna jest bardzo uproszczona, tak aby gracze całkowicie mogli skupić się na udzielaniu odpowiedzi na stawiane przez grę pytania.

Wielkość: 4,39 GB
Kompresja: RAR
Zawartość: ISO
Wersje językowe: multi
Dane naprawcze: 10% danych naprawczych


Smarty Pants (2007) ISO.NTSC.Wii-DAGGER
Smarty Pants (2007) ISO.NTSC.Wii-DAGGER

Smarty Pants (2007) ISO.NTSC.Wii-DAGGER

Smarty Pants (2007) ISO.NTSC.Wii-DAGGER
Uwaga! Linki nie zakodowane tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo!
----------------
Links are not encoded only for registered users only! Plese login or register!




Zobacz inne moje newsy na EXSite.pl

Informacje

Jeżeli chcesz skomentować artykuł musisz być zarejestrowany na stronie.